Zamknij

Lewandowska pokazała zdjęcie dziecka. Fani zarzucają jej hipokryzję

Redakcja
15.06.2018 15:03
Anna Lewandowska
fot. instagram

Anna Lewandowska do tej pory nie pokazała w sieci twarzy swojej córki Klary. Niedawno jednak zamieściła zdjęcie brzdąca, który je jej zdrową przekąskę. Fani zarzucają jej hipokryzję. O co chodzi?

Nie jest niczym dziwnym, że wiele sławnych osób chce chronić prywatność swoich dzieci. Choć sami chętnie wrzucają swoje zdjęcia do mediów społecznościowych, to jednak nie chcą, by ich pociechy już od najmłodszych lat pojawiały się w sieci. Na taki krok zdecydowali się Ania i Robert Lewandowscy. W ich profilach na Facebooku czy Instagramie pojawiają się zdjęcia z małą Klarą, jednak twarz dziewczynki zawsze jest zasłonięta. Mimo że nie każdy z internautów to rozumie, trudno rodzicom nie przyznać w tej kwestii racji.

Niestety, niedawno na Instagramie Lewandowska zamieściła zdjęcie swojego chrześniaka zajadającego jej czipsy. Fotka ta, choć spodobała się internautom, wywołała jednak krytyczne komentarze pod adresem trenerki. Zarzucono jej hipokryzję. Komentujący pytali, dlaczego nie pokazuje twarzy Klary, ale już innych dzieci owszem. Na te pytania Ania odpowiedziała, że ma ochotę pokazać swojego chrześniaka.

Część komentujących zauważyła, że to rodzice decydują o tym, czy chcą dziecko pokazywać. A skoro rodzice chrześniaka Ani publikują zdjęcia swojego malucha, to znaczy, że nie widzą w tym nic złego.

„Ale Wy ludzie jesteście upierdliwi. To jest decyzja rodziców (znanych czy nieznanych) czy chcą pokazywać w mediach społecznosciowych swoje dzieci. Skoro chrześniak Anny jest pokazywany przez rodziców to i ona go pokazuje, a Ania i Robert od początku nie pokazują Klary i mają do tego prawo. Dopóki oni nie pokażą dziecka, media nie mają prawa pokazywać twarzy” – pisze internautka.

Inna komentująca zauważa, że profil Ani jest śledzony przez tysiące osób, więc trudno porównać publikowanie zdjęć dziecka przez rodziców na mniej obserwowanych profilach ze wrzucaniem ich dla wielotysięcznej widowni.

Czy faktycznie Ania nie powinna pokazywać twarzy chłopca, tak jak nie upublicznia wizerunku Klary?

Zagłosuj

Co sądzisz o publikowaniu zdjęć dzieci w sieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA