Zamknij

Lewandowska stworzy markę tylko dla dzieci?

Redakcja
06.02.2018 15:21
Anna Lewandowska Baby by Ann
fot. Instagram

Anna Lewandowska kuje żelazo, póki gorące. Trenerka prowadzi już kilka projektów, a teraz zabiera się za kolejny. Mowa o marce „Baby by Ann”, którą Lewandowska zapowiadała już pod koniec 2017 roku.

Pod koniec grudnia 2017 na Instagramie pojawił się profil „Baby by Ann”, na którym znalazły się posty kawałek po kawałku odsłaniające logo najnowszego projektu Ani Lewandowskiej. „Coming soon! Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci” — głosi opis projektu.

1

Choć trenerka dotąd nie zdradziła innych informacji o tym przedsięwzięciu, to jednak domyślamy się, że chodzi o produkty stworzone z myślą o mamach i ich maleństwach. Internauci komentują z żartem, że być może twarzą projektu zostanie nie kto inna, a... Klara Lewandowska. Choć mało prawdopodobne, by tak było, to z całą pewnością możemy się spodziewać, że nowa marka Lewandowskiej promować będzie produkty dla najmłodszych. Na Instagramie właśnie pojawiło się kolejne przypomnienie o tym, że praca w toku.

Lewandowska, która pasjonuje się zdrowym stylem życia i odżywianiem, postanowiła swoje zainteresowania przenieść też na grunt świata maluchów. Podobno projekt ruszyć ma już wkrótce. Na razie na Instagramie „Baby by Ann” obserwowane jest przez blisko 14 tysięcy osób. Zatem zapotrzebowanie jest duże.

RadioZET.pl/SA