Zamknij

Lewandowska „ustawia” swoje obozy? Fanki oburzone

Redakcja
14.06.2018 14:13
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Od kilku lat Anna Lewandowska dwa razy w roku organizuje obozy treningowe pod szyldem „Camp by Ann”. Wydarzenia te cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a miejsca wyprzedają się błyskawicznie.

Lewandowska w sieci opublikowała informację o tym, że miejsca na jej sierpniowy obóz wyprzedały się w zaledwie 20 minut.

„BRAK MIEJSC! Kochani, dziękuję za wszystkie zgłoszenia na letni Camp by Ann. Mamy już komplet. Dajcie nam «chwilkę», żeby odpowiedzieć na wszystkie maile. Tym razem miejsca rozeszły się w 20 minut. Do zobaczenia w sierpniu! Już nie mogę się doczekać”.

Wiadomość ta niektóre fanki Ani wprawiła w osłupienie. Te, które próbują dostać się na obóz już od kilku lat, są zawiedzione, że informacja o rejestracji nie pojawia się wcześniej.

„Ania możesz powiadamiać dzień wcześniej o tym bo ja już od paru lat nie mogę się zapisać” – pisze rozgoryczona internautka. Inna uważa, że nie da się po prostu siedzieć na Instagramie przez całą dobę.

„Ja również już kilka razy próbowałam. I też uważam, że szkoda, że wcześniej nie ma o tym informacji, że zapisy będą wtedy i wtedy... A nie siedzę na Instagramie 24h” – pisze.

Wiele pań straciło chęci w obliczu mało realnych szans zapisania się do obóz Lewandowskiej. Niektóre stwierdzają, że nie jest możliwe, by wszystko tak szybko się sprzedało i sugerują, że jeżdżą tam głównie znajome trenerki.

„Co się pani podoba w tych obozach. P. Lewandowska kasuje kupę forsy za nie a na obozach 3/4 miejsc jest dla jej znajomych” – pisze.

Jeszcze inne, którym się nie udało, po prostu przechodzą na tym do porządku dziennego, choć przyznają, że zrobiły wszystko, by się dostać.

„Wysłałam tak szybko email – zaraz po tym jak dostałam post (Mam nastawione powiadomienia o postach) i mimo wszystko brak miejsc”.

Serwis Plotek.pl napisał w tej sprawie do menedżera Lewandowskich, Jakuba Zajdla. Ten wyjaśnił, że obozy Ani Lewandowskiej zawsze wyprzedają się bardzo szybko, jednak osób, które są tam regularnie, jest zaledwie 15-20. Wszystkie pozostałe pojawiają się po raz pierwszy.

Zaznaczył, że nie ma możliwości zwiększenia miejsc na obozie, jednak z myślą o wszystkich, którym nie udało się zapisać na jedną z edycji w 2018 roku, Lewandowska przygotowuje na jesień nowe projekty. Szczegóły mają być znane już niebawem.

RadioZET.pl/Plotek/SA