Zamknij

Lewandowska wrzuciła zdjęcie z Klarą, ale to drugi plan przykuł uwagę fanów

Redakcja
26.01.2018 13:09
Anna Lewandowska Instagram
fot. Instagram

Anna Lewandowska podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem z córeczką Klarą. Okazuje się jednak, że to nie maleństwo przykuło uwagę fanów, a pewien element na drugim planie. O czym mowa?

Lewandowscy zdecydowanie osiągnęli w Polsce szczyt sławy. Powiedzieć można, że wszędzie jest ich pełno: w prasie, telewizji, internecie — ale i na wielu różnych wyrobach, które reklamują swoją osobą. Oni sami do swojej popularności zachowują dystans, a potwierdzeniem tego jest zdjęcie, które na Instagrama wrzuciła Anna Lewandowska. Widzimy tam mamę i jej dziecko, ale w tle jest coś jeszcze...

„Calineczka, mimo pobudki o 4:40... Mam tę moc. Mamy mają moc” — napisała szczęśliwa mama.

Trenerka podzieliła się fotką z porannych zabaw z córką i napisała, że dla niej dzień zaczął się już o 4.40 rano. Poza setkami komentarzy i wyrazów uznania dla energii Ani pojawiło się wiele wpisów, w których internauci zwracają uwagę na drugi plan zdjęcia. Co tak przykuło ich uwagę? Okazuje się, że to... poduszka z podobizną Roberta. Czyżby jego żona sprawiła sobie taki gadżet na chwile rozłąki z piłkarzem? A może Lewandowscy po prostu sami bawią się swoją popularnością i śmieją się z komentarzy, że niebawem „wyjdą nam z lodówki”?

RadioZET.pl/SA