Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lewandowski, Szczęsny i Peszko tańczą floss dance. Polscy piłkarze bawią się z żonami w Dubaju

03.01.2019 11:20

Polscy piłkarze postanowili wyjechać z żonami na krótki urlop do Dubaju. Lewandowscy, Szczęśni i Peszko bawią się doskonale. Marina Łuczewnko opublikowała nagranie, na którym wspólnie tańczą popularny floss dance.

Lewandowski, Szczęsny i Peszko tańczą floss dance. Polscy piłkarze bawią się z żonami w Dubaju fot. Instagram:@slawomirpeszko

Największe gwiazdy krajowej piłki nożnej rzadko mają czas na odpoczynek, więc jeśli uda im się wygospodarować trochę czasu, bawią się w najlepsze. Robert i Anna Lewandowscy wybrali się na Sylwestra do Dubaju. Towarzyszyła im inna piłkarska "power couple": Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko. Okazuje się, że do wspólnej zabawy postanowił dołączyć kolejny reprezentant Polski. Sławomir Peszko i jego żona Anna spędzali czas razem z Lewandowskimi i Szczęsnymi. Pary podzieliły się w fanami zdjęciami z powitania nowego roku.

Polscy piłkarze w Dubaju fot. Instagram:@marina_official

Polscy piłkarze tańczą w Dubaju

Okazuje się, że sportowcy i ich partnerki postanowili cieszyć się urokami wypoczynku w Dubaju nieco dłużej. Na instagramowym profilu Mariny Łuczenko pojawiła się kolejna relacja z ich wspólnej zabawy. Krótkie, zapętlone nagranie rozbawiło fanów piłkarzy oraz ich pięknych żon. Lewandowsy, Szczęśni i Peszko wraz z przyjaciółmi wykonują na nim popularny floss dance. To spopularyzowany w sieci, prosty taniec, polegający na wymachu dłoni i bioder. Stworzony został przez internautę o pseudonimie Back Pack Kid, a nagrania z jego wykonania publikuje wielu celebrytów. Jak widać szalone ruchy spodobały się również polskim piłkarzom. Największe doświadczenie we floss ma Robert Lewandowski, który tańczył go już wcześniej z Jamesem Rodriguezem, klubowym kolegą z Bayernu Monachium.

RadioZET.pl/MF

Oceń