Zamknij

Lewandowski, Szczęsny i Peszko tańczą floss dance. Polscy piłkarze bawią się z żonami w Dubaju

Redakcja
03.01.2019 11:20
Lewandowski, Szczęsny i Peszko tańczą floss dance. Polscy piłkarze bawią się z żonami w Dubaju
fot. Instagram:@slawomirpeszko

Polscy piłkarze postanowili wyjechać z żonami na krótki urlop do Dubaju. Lewandowscy, Szczęśni i Peszko bawią się doskonale. Marina Łuczewnko opublikowała nagranie, na którym wspólnie tańczą popularny floss dance.

Największe gwiazdy krajowej piłki nożnej rzadko mają czas na odpoczynek, więc jeśli uda im się wygospodarować trochę czasu, bawią się w najlepsze. Robert i Anna Lewandowscy wybrali się na Sylwestra do Dubaju. Towarzyszyła im inna piłkarska "power couple": Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko. Okazuje się, że do wspólnej zabawy postanowił dołączyć kolejny reprezentant Polski. Sławomir Peszko i jego żona Anna spędzali czas razem z Lewandowskimi i Szczęsnymi. Pary podzieliły się w fanami zdjęciami z powitania nowego roku.

Polscy piłkarze w Dubaju
fot. Instagram:@marina_official

Polscy piłkarze tańczą w Dubaju

Okazuje się, że sportowcy i ich partnerki postanowili cieszyć się urokami wypoczynku w Dubaju nieco dłużej. Na instagramowym profilu Mariny Łuczenko pojawiła się kolejna relacja z ich wspólnej zabawy. Krótkie, zapętlone nagranie rozbawiło fanów piłkarzy oraz ich pięknych żon. Lewandowsy, Szczęśni i Peszko wraz z przyjaciółmi wykonują na nim popularny floss dance. To spopularyzowany w sieci, prosty taniec, polegający na wymachu dłoni i bioder. Stworzony został przez internautę o pseudonimie Back Pack Kid, a nagrania z jego wykonania publikuje wielu celebrytów. Jak widać szalone ruchy spodobały się również polskim piłkarzom. Największe doświadczenie we floss ma Robert Lewandowski, który tańczył go już wcześniej z Jamesem Rodriguezem, klubowym kolegą z Bayernu Monachium.

RadioZET.pl/MF