Zamknij

Liam Hemsworth skomentował rozstanie z Miley Cyrus. Napisał, czego jej życzy

Maciej Friedrich
13.08.2019 10:15
Liam Hemsworth skomentował rozstanie z Miley Cyrus. Napisał, czego jej życzy
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się zaledwie 7 miesięcy po ślubie. Koniec związku piosenkarki i aktora dla wielu fanów był prawdziwym szokiem, zwłaszcza w obliczu doniesień o romansie Miley z blogerką Kaitlynn Carter. Liam postanowił skomentować całą sprawę.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth tworzyli jeden z najgłośniejszych związków światowego show-biznesu. Para miała za sobą wzloty i upadki, ale kiedy 7 miesięcy temu stanęła na ślubnym kobiercu, wydawało się, że burzliwy okres ma za sobą. Niestety, branżowym światkiem wstrząsnęła informacja, że małżonkowie są w separacji i postanowili się rozstać. Oliwy do ognia dodała informacja o romansie Miley z Kaitlynn Carter, byłą żoną Brody'ego Jennera. Do sieci wypłynęły zdjęcia, na których kobiety namiętnie się całują. Sama Cyrus skomentowała zaistniałą sytuację w mediach społecznościowych. Teraz milczenie postanowił przerwać także Hemsworth.

Liam Hemsworth — komentarz do rozstania z Miley Cyrus

Liam Hemsworth postanowił oficjalnie skomentować informacje o rozstaniu z Miley Cyrus i opublikował na swoim profilu na Instagramie krótki wpis zaadresowany do swoich fanów.

Krótki post, by powiedzieć, że jesteśmy z Miley w separacji, a ja życzę jej zdrowia i szczęścia.
Jest to prywatna sprawa, dlatego nie rozmawiałem i nie będę rozmawiał z dziennikarzami oraz mediami. Wszelkie cytaty mi przypisywane są fałszywe – poinformował australijski aktor.

Nieco więcej na temat rozstania pary miał powiedzieć znajomy pary w rozmowie z brytyjskim dziennikiem „The Sun”. Jego zdaniem kryzys w związku Miley i Liama trwał od dawna. On chciał założyć prawdziwą rodzinę, piosenkarka natomiast pragnęła swobody i zabawy.

Ich małżeństwo się skończyło. Liam jest absolutnie załamany, a Miley nadrabia stracony czas [...] Dała mu jasno do zrozumienia, że chce się bawić z innymi ludźmi – mężczyznami i kobietami, a to coś, czego on nie potrafił zrozumieć.

Wygląda na to, że to Liam był bardziej odpowiedzialną połową związku.

Miley Cyrus zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie. Udostępniła jej wideo

Zagłosuj

Śledzisz życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF