Zamknij

Liam Hemsworth ma nową dziewczynę? Chodzi o znaną aktorkę

Maciej Friedrich
18.09.2019 15:34
Liam Hemsworth ma nową dziewczynę? Chodzi o znaną aktorkę
fot. AFP/EAST NEWS

Rozstanie Liama Hemswortha i Miley Cyrus było jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy w światowym show-biznesie. Według medialnych doniesień hollywoodzki gwiazdor odnalazł pocieszenie w ramionach nowej kobiety. Ma nią być popularna aktorka.

Liam Hemsworth i Miley Cyrus byli jednym z najpopularniejszych małżeństw w światowym show-biznesie. Informacja o tym, że się rozstali, wywołała w mediach prawdziwą burzę. Oliwy do ognia dodał fakt, że Miley została przyłapana na pocałunkach z inną kobietą. I choć Hemsworth skomentował rozstanie oświadczeniem, w którym życzył Cyrus wszystkiego dobrego, pojawiły się głosy, że ciężko przeżył zakończenie związku. Jednak najnowsze doniesienia mediów pozwalają przypuszczać, że gwiazdor dość szybko znalazł pocieszenie i to w ramionach nowej kobiety.

Liam Hemsworth i Katie Holmes są parą?

Po rozstaniu z Miley Liam wybrał się w rodzinne strony, do Australii. Według magazynu „New Idea” aktor nie wypoczywał tam jedynie w towarzystwie pięknych plaż i oceanu. Gwiazdor „Igrzysk śmierci” miał zostać przyłapany w towarzystwie amerykańskiej aktorki Katie Holmes, znanej między innymi z młodzieżowego serialu „Jezioro marzeń” oraz filmu „Batman: Początek”. Jak donosi zagraniczna prasa, aktora i aktorkę łączy coś więcej niż przyjaźń. Warto przypomnieć, że Katie również ma na swoim koncie rozstanie. Niedawno zakończyła swój związek z Jamiem Foxxem, amerykańskim aktorem i komikiem. Czyżby oboje odnaleźli pocieszenie?

Liam i Katie nie pierwszy raz są ze sobą kojarzeni. Kilka lat temu media rozpisywały się na temat hiszpańskiej aktorki Elsy Pataky, prywatnie przyjaciółki Holmes. Miała ona starać się zeswatać Katie z Hemsworthem, uznała bowiem, że „idealnie do siebie pasują”. Kto wie, może Pataky po latach będzie mogła sobie pogratulować.

Zagłosuj

Myślisz, że Liam i Katie są parą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF