Zamknij

Lila Grace Moss skończyła 18 lat. Tak teraz wygląda córka Kate Moss [FOTO]

12.10.2020 16:08
Kate Moss z córką Lily Grace
fot. ABACA/ East News

Kate Moss jest mamą córki Lily Grace. Nastolatka skończyła 18 lat i podobnie jak słynna mama robi karierę w świecie modelingu. Jak teraz wygląda Lila Grace?

Kate Moss jest dumną mamą córki Lily Grace, która podobnie jak słynna mama robi karierę w świecie modelingu. Choć może jej kariera nie jest tak zawrotna jak Kate Moss, dziewczyna bardzo dobrze sobie radzi w branży mody.

Lila 29 września skończyła 18 lat. Z tej okazji słynna mama podarowała Lily piękny prezent- białego Mini Coopera. To auto było pierwszym Kate Moss. Na zdjęciach udostępnionych na Twitterze przez Daily Mail widać, że dziewczyna jest zachwycona i wzruszona prezentem od mamy.

Lila Grace Moss skończyła 18 lat. Tak teraz wygląda córka Kate Moss [FOTO]

Lila Grace na swoim koncie ma kampanie dla takich marek jak m.in. Miu Miu oraz Marc Jacobs. Lila kilka dni temu udostępniła zdjęcie oraz wideo z kampanii  Marca Jacobsa. Fani są zachwyceni jej urodą i podkreślają podobieństwo do Kate Moss.

Córka Kate Moss przyszła na świat 29 września 2002 roku. Lila Grace jest owocem miłości Kate i dziennikarza - Jeffersona Hacka.

RadioZet.pl