Zamknij

Lili Reinhart z "Riverdale" przyznała się do biseksualizmu. "Jestem biseksualną kobietą"

04.06.2020 20:05
Lili Reinhart z "Riverdale" przyznała się do biseksualizmu. "Jestem biseksualną kobietą"
fot. Image Press Agency/ East News

Lili Reinhart z serialu "Riverdale" zdobyła się na osobiste wyznanie. 23-letnia gwiazda zdradziła, że jest biseksualna. Nawiązała też do ostatnich protestów w USA.

Lili Reinhart z "Riverdale" zdradziła, że jest biseksualna

Lili Reinhart, najbardziej znana widzom z serialu "Riverdale" zdobyła się na odważne wyznanie. Aktorka, chcąc zachęcić swoich fanów do udziału w protestach po śmierci George'a Floyda, wyznała, że jest biseksualna.

"Choć nigdy publicznie tego nie ogłaszałam, to jestem dumną, biseksualną kobietą. Jutro będę częścią tego protestu. Zapraszam" - napisała aktorka w swoich mediach społecznościowych.

Gwiazda do niedawna spotykała się z Cole Sprouse, również aktorem "Riverdale". Amerykańskie media donosiły ostatnio, że para rozstała się. Żadna ze stron na razie nie skomentowała tych doniesień. Wygląda na to, że nie w głowie im teraz komentowanie rozstania, tym bardziej teraz, w okresie zamieszek w USA. Warto podkreślić, że Cole Sprouse kilka dni temu został aresztowany podczas protestów w USA, jednak nie było z nimi Lili.

Lili Reinhart:W jakich filmach i serialach zagrała aktorka?

Lili Reinhart oprócz roli w "Riverdale" na swoim koncie ma również kreacje w takich serialach, jak m.in. "Jak nie zwariować z tatą", oraz "Prawo i porządek: sekcja specjalna". Widzowie mogli ją również oglądać w takich produkcjach, jak m.in. "Dobry sąsiad, "Pani Stevens" oraz "Forever's End". Gwiazda otwarcie mówiła jakiś czas temu o swojej walce z depresją.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl