Zamknij

Lisa Kudrow, czyli Phoebe z serialu "Przyjaciele" pokazała syna. Julian skończył 23 lata [FOTO]

10.05.2021 15:58
Lisa Kudrow
fot. Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Lisa Kudrow to aktorka, która przez większość osób kojarzona jest głównie z rolą Phoebe Buffay w serialu "Przyjaciele". Kultowa produkcja przyniosła jej ogromną sławę. Widzowie z zainteresowaniem śledzą, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Ostatnio Lisa Kudrow pokazała swojego 23-letniego syna.

Lisa Kudrow mimo upływu lat wciąż kojarzona jest z kultową rolą Phoebe Buffay. Jej postać w serialu "Przyjaciele" uważana jest za jedną z najbardziej zabawnych i ekscentrycznych. Nic dziwnego, że jej odtwórczyni w dalszym ciągu cieszy się sympatią widzów i popularnością. Fani podglądają życie prywatne gwiazdy poprzez media społecznościowe - jej profil na Instagramie obserwuje ponad 7,5 mln osób.

Ostatnio Kudrow na swoim profilu zamieściła kilka zdjęć z okazji urodzin syna. Julian Murray skończył właśnie 23 lata. Aktorka zaszła w ciążę z mężem Michaelem Sternem, gdy grała w serialu "Przyjaciele". Wątek ten został wykorzystany przez telewizję - serialowa Phoebe również była w ciąży i urodziła trojaczki.

Zobacz także: Jennifer Aniston ma nowego chłopaka? Gwiazda "Przyjaciół" spotyka się ze znanym aktorem

Lisa Kudrow z "Przyjaciół" pokazała 23-letniego syna

Syn Kudrow jest już dorosły i wyprowadził się od rodziców. Mimo to często z nimi rozmawia z użyciem komunikatorów internetowych z kamerą. Aktorka opublikowała kilka zdjęć właśnie z takiego momentu.

- FaceTime z moim chłopcem, aby powiedzieć wszystkiego najlepszego - dodała w opisie.

W komentarzu nie zabrakło ciepłych słów oraz życzeń urodzinowych od fanów. Swój komentarz postanowiła zostawić także inna gwiazda "Przyjaciół" - Jennifer Aniston.

- Wszystkiego najlepszego, Juls!!! Czuję się jakbyś zaledwie wczoraj przyszedł na świat - napisała aktorka.