Zamknij

Lista najbogatszych Polek „Wprost” 2018: Debiut Anny Lewandowskiej. Ile zarobiła?

Redakcja
24.09.2018 11:16
Lista najbogatszych Polek „Wprost” 2018: Debiut Anny Lewandowskiej. Ile zarobiła?
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Po raz kolejny pojawiła się lista najbogatszych Polek, którą przygotował tygodnik „Wprost”. O ile na podium nie było zaskoczeń, o tyle w zestawieniu pojawiły się nowe nazwiska. Debiut na wysokiej pozycji zaliczyła Anna Lewandowska.

Jak co roku tygodnik „Wprost” opublikował listę najbogatszych Polek. Trzeba przyznać, że krajowe kobiety sukcesu zarabiają naprawdę kolosalne pieniądze. Majątki większości z nich zapierają dech w piersiach. Od lat najwyższe miejsca nie ulegają zmianom lub są to zmiany niewielkie. W tym roku jednak na liście pojawiło się kilka nowych nazwisk. Swój debiut zaliczyła również Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska jedną z najbogatszych Polek

Na podium nie było zaskoczeń. Dominika Kulczyk z majątkiem rzędu 7 miliardów złotych jest bezkonkurencyjna. Na drugim miejscu znalazła się współwłaścicielka kompanii Bakoma, Barbara Komorowska, z majątkiem wartym 1,95 miliarda. Podium zamyka Grażyna Kulczyk z wynikiem 1,55 miliarda.

Anna Lewandowska
fot. .facebook.com/healthyplanbyann

Anna Lewandowska pojawiła się na liście po raz pierwszy, ale od razu na dość wysokiej pozycji. Żona Roberta Lewandowskiego została umieszczona przez „Wprost” na 22. miejscu. Jej majątek to około 204 milionów złotych. Składa się na niego prawdziwe imperium zdrowego żywienia i fitness. Anna prowadzi swoje centrum treningowe, sprzedaje książki, płyty z ćwiczeniami, batoniki energetyczne, napoje oraz współpracuje z wieloma znanymi markami, które promuje swoim wizerunkiem. Posiada nawet aplikację „Diet&Training by Ann”.

Lewandowska nie lubi nudy i stara się wciąż rozwijać swój biznes. Jak sama powiedziała w wywiadzie dla „Wprost”:

– Na pewno nie przejadam pieniędzy. To, co zarabiam z moich spółek, inwestuję od razu w ich rozwój. Wprowadzamy ciągle nowe produkty. Chcę otworzyć drugie centrum treningowe w Warszawie.

Jak widać, sport i zdrowe odżywianie to doskonały interes. Przykładem na to jest nie tylko Anna Lewandowska, ale też Ewa Chodakowska. Choć znalazła się na liście niżej niż żona Roberta Lewandowskiego, pozycja 34. i majątek wyliczany na 102 miliony złotych to ogromny sukces.

Interesujący jest również światowy  ranking najbogatszych gwiazd przygotowany przez magazyn „Forbes”.

RadioZET.pl/Wprost.pl/MF