Zamknij

Louis. Imię trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama

Redakcja
27.04.2018 12:17
Księżna Kate i syn Louis
fot. PAP

Loius Arthur Charles – tak brzmi imię (i imiona) trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Para książęca w oficjalnym komunikacie podała, że ich synek otrzyma właśnie to imię. Ładne?

Louis Arthur Charles. Imię trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama

Księżna Kate urodziła swoje trzecie dziecko i drugiego syna w poniedziałek, 28 kwietnia 2018 roku Chłopiec, który – jak już teraz wiemy – otrzymał imię Louis urodził się o 11.01 czasu lokalnego (godz. 12.01 czasu polskiego).

Zobacz także

Księżna Kate została przyjęta do szpitala St Mary's w Londynie w poniedziałek 23 kwietnia wcześnie rano. Zgodnie z obwiązującymi zasadami o narodzinach trzeciego dziecka książęcej pary najpierw poinformowano królową Elżbietę II i najbliższych Kate i Williama.

Zobacz także

Trzecie dziecko Williama i Kate jest piąte w kolejce do brytyjskiej korony, po księciu Walii Karolu, księciu Williamie i dwójce pierwszych dzieci Kate i Williama.

Bukmacherzy przewidywali, że nowy syn pary książęcej otrzyma imię: Arthur, James, Albert, Frederick lub Philip. Louis jest więc pewnym zaskoczeniem. Ale nam się bardzo podoba!

Sprawdź też swoją wiedzę w naszym quizie.

Księżna Kate
Rozwiąż quiz

Czy wiesz wszystko o księżnej Kate i brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Księżna Kate

Gdzie poznali się Kate Middleton i książę William?

RadioZET.pl/SI