Zamknij

Love Island 2: Ada spotyka się z uczestnikiem 1. edycji. Fani zarzucają oszustwo [FOTO]

13.10.2020 13:24
Love Island: Ada spotyka się z Marcinem
fot. materiały prasowe/Polsat/Love Island

Ada Gotowicka odeszła z "Love Island 2", jednak udział w programie pomógł jej zyskać rozgłos. Gdy fani dowiedzieli się, że była uczestniczka jest w związku ze znanym z 1. edycji programu Marcinem Pućkiem, zarzucili jej oszustwo. Ada postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, broni jej także ukochany.

"Love Island" cieszy się dużym zainteresowaniem fanów, podobnie jak konkurencyjny "Hotel Paradise". Za nami finał 2. sezonu, w którym poznaliśmy zwycięską parę. Jednak wydaje się, że jeszcze większe emocje od samego podsumowania i ogłoszenia zwycięzców, wzbudzały dramaty, które rozgrywały się na rajskiej wyspie. Wielu widzów nie ukrywało, że chcieliby dalej oglądać ulubionych uczestników, edycja nie mogła jednak trwać wiecznie. Wielbicielom show pozostaje śledzenie życia ulubieńców za pośrednictwem mediów społecznościowych, co nie jest szczególnie skomplikowane. Wiele uczestniczek i uczestników stara się wykorzystać medialny rozgłos, by dołączyć do grona krajowych celebrytów.

Bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych pań w "Love Island 2" była Ada, która swoim pojawieniem się na wyspie wywołała wiele emocji. Choć nie pozostała w grze długo, wzbudziła zainteresowanie mężczyzn i zazdrość kobiet. Ostatecznie wywołała niemałe zamieszanie, odchodząc z programu. Mówiło się także, że została wyrzucona z Wojsk Obrony Terytorialnej za "splamienie munduru" występem w show Polsatu. Okazuje się, że Ada potrafi wzbudzić kontrowersję nawet po zakończeniu 2. edycji "Love Island".

ZOBACZ TAKŻE:  Love Island: Burza pod wpisem Oliwii. Internauci żądają przeprosin

Love Island 2: Ada spotyka się z uczestnikiem 1. edycji. Internauci zarzucają jej kłamstwo

Ada jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, najwyraźniej korzystając z pięciu minut medialnej popularności. Jednak jej nowe zdjęcie opublikowane na Instagramie wywołało kontrowersje. Uczestniczka "Love Island" spotyka się z Marcinem Pućkiem, doskonale znanym widzom 1. edycji show. Część fanów nie kryła oburzenia, twierdząc, że para znała się o wiele wcześniej. Nie zabrakło zarzutów skierowanych w stronę produkcji show i "ustawianych" castingów.

- Czyli castingi to ściema? Że każdy każdego zna wcześniej.

- Czyli znaliście się już przed programem, a mimo to poszłaś do "Love Island" - czytamy w komentarzach.

Ada postanowiła odpowiedzieć na zarzuty. Poinformowała, że, biorąc udział w programie, nie spotykała się z Marcinem, mało tego, nie była w żadnym związku.

- Idąc do programu byłam singielką i nikogo nie oszukałam - swierdziła.

Swoje trzy grosze dodał ukochany Ady, który ironicznie odpowiedział na komentarz dotyczący rzekomo ustawianych eliminacji do programu.

- No pewnie, że ściema. Wszyscy się doskonale znają i dostają 2 tygodnie przed programem gotowy scenariusz do nauczenia - napisał Marcin.

Myślicie, że para znała się wcześniej?

ZOBACZ TAKŻE:  Love Island 3 - kiedy trzecia edycja programu Polsatu i czy będzie nowy sezon? [DATA]