Zamknij

"Love Island 2" FINAŁ: Julia i Dominik zwyciężyli w finale programu

09.10.2020 23:32
"Love Island 2" FINAŁ: Julia i Dominik zwyciężyli w finale programu
fot. materiały prasowe / Polsat / Love Island

Finał 2. edycji "Love Island" za nami. 9 października dowiedzieliśmy się, która z par zdobyła największą sympatię widzów, a co za tym idzie największą ilość głosów i została zwycięzcami drugiej odsłony randkowego show.

"Love Island. Wyspa miłości" od początku emisji wzbudzało wiele kontrowersji. Randkowe show, często porównywane do konkurencyjnego "Hotelu Paradise", wzbudzało wiele kontrowersji i często było krytykowane. Podmiotowe podejście do uczuć i związków, promowanie seksizmu i "pustego" stylu życia - takie zarzuty padały pod adresem show. Jakby na przekór krytykom "Love Island" cieszy się niesłabnącą popularnością. Za nami już 2. edycja miłosnych przygód na rajskiej wyspie. 9 października wyemitowano odcinek finałowy, w którym dowiedzieliśmy się, która para wygrała w "Love Island".

W finałowym odcinku zmierzyli się: najdłużej przebywający na wyspie Ola i Rafał, para z najkrótszym stażem, czyli Magda i Igor, a także Julia i Dominik, przez wielu widzów typowanych na faworytów. Z pewnością każda z nich równie mocno chciała zwyciężyć i powtórzyć sukces Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej. Niestety, zwyciężyć mogła tylko jedna para.

ZOBACZ TAKŻE:  Love Island 3 - kiedy trzecia edycja programu Polsatu i czy będzie nowy sezon? [DATA]

Love Island 2 FINAŁ: Julia i Dominik wygrali w finałowym odcinku programu

Każda z finałowych par stworzyła podczas pobytu miłosną historię, która mogła spodobać się widzom w wielu powodów. W programie finaliści wspominali chwile spędzone w programie i nie kryli zdziwienia, że mimo wysokiej stawki udało im się spędzić czas jako przyjaciele i chcą kontynuować znajomość poza programem.

Finałowe pary z radością wspominały wspólne chwile, jednak regulamin programu jest niezmienny, zwycięzcami mógł zostać tylko jeden duet.

Zwycięzcami finału 2. edycji "Love Island" zostali Julia i Dominik. Oboje wybrali miłość zamiast pieniędzy, co wywołało niemałe wzruszenie. 

Zgadzacie się z takim wynikiem?