Zamknij

Love Island 2: Magda z "Top model" całuje się w bikini. Internauci oburzeni [FOTO]

28.09.2020 16:16
Magdalena Karwacka w "Love Island"
fot. materiały prasowe / Polsat / Love Island

Magdalena Karwacka znana z udziału w "Top Model" dołączyła do "Love Island 2". Nie traci czasu, za sobą ma już namiętną randkę z Igorem. Uczestnicy najwyraźniej przypadli sobie do gustu, nie uścisków w strojach kąpielowych, a nawet czułych pocałunków.

"Love Island 2" to kolejna odsłona jednego z najbardziej kontrowersyjnych reality show ostatnich lat. Podobnie jak konkurencyjny "Hotel Paradise", program opiera się na randkowaniu i romansach mężczyzn i kobiet w iście rajskiej scenerii. Cześć widzów jest oburzona formuła, w której tworzenie par sprowadza się często do zwykłych układów w celu pozostania na wyspie, a uczestnicy oceniani są jako puści. Mówi się także o epatowaniu nagością i seksizmem. Bez względu na kontrowersje "Love Island" cieszy się dużą popularnością, a widzowie z wypiekami na twarzy śledzą nowe miłosne historie.

Wielbiciele programu nie mogą narzekać na nudę. Z programem pożegnała się Ada, jednak pojawiły się nowe uczestniczki, wśród nich Magdalena Karwacka, która wywołała niemałe poruszenie nie tylko urodą, ale także telewizyjnym doświadczeniem. Wystąpiła bowiem w 8. edycji "Top Model", tej samej, w której mogliśmy oglądać między innymi Klaudię El Dursi. Magda ostatecznie zajęła 13. miejsce, jednak zapadła widzom w pamięć. W nowym show także idzie jej świetnie, po zaledwie kilku dniach od pojawienia się w show znalazła parę i wydaje się, że ma szansę na romantyczny związek.

ZOBACZ TEŻ:  Love Island: Nowa uczestniczka na wyspie. Widzowie: "Godlewska w blond wersji"

Love Island 2: Magdalena Karwacka z "Top Model" całowała się z Igorem

Magdalena Karwacka wyraźnie przykuła uwagę uczestników "Love Island", ku wielkiemu niezadowoleniu pozostałych pań. Szybko znalazła także dla siebie partnera, obecnie związana jest z Igorem, który wcześniej był w parze z 19-letnią Oliwią Knapek. Jak widać na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu "Love Island", Magda i Igor wyraźnie przypadli sobie do gustu. Wybrali się na romantyczną randkę na plaży, gdzie w strojach kąpielowych przechadzali, trzymając za ręce, przytulając, a nawet namiętnie całując.

Część internautów życzy parze jak najlepiej, pojawiły się oczywiście także słowa krytyki skierowane w stronę Karwackiej.

- Magda nie szuka tam miłości a sławy i pieniędzy nie powinni dawać celebrytow do programu.

- Sztuczna grająca osoba. Wykorzystuje fakt popularności Igora. Świetnie nim manipuluje. Ten jak piesek zauroczony za nią biega. Zdziwi się po programie - czytamy.

A jakie jest wasze zdanie? Rodzi się uczucie, czy to kolejny "układ", by zdobyć sympatię widzów?

ZOBACZ TEŻ:  Love Island: kontrowersyjna zabawa w "Królową lodu" zszokowała widzów