Zamknij

Love Island 2: Uczestniczka "Top Model" dołączyła do programu [FOTO]

24.09.2020 11:25
Magdalena Karwacka z "Love Island"
fot. mat. prasowe Polsat/ Love Island

Magdalena Karwacka, którą widzowie znają z 8. edycji "Top Model", nową uczestniczką 2. edycji "Love Island". 26-latka dołączyła do kontrowersyjnego programu i wyraźnie spodobała się uczestnikom. Czy modelka, która występowała w tej samej edycji co Klaudia El Dursi, ma szansę namieszać w programie?

"Love Island" cieszy się niezmienną popularnością, walcząc z "Hotelem Paradise" o tytuł najlepszego kontrowersyjnego programu randkowego. Co prawda pojawiają się głosy, że prowadzone przez Karolinę Gilon show Polsatu hołduje seksizmowi, "pustemu" stylowi bycia i niezbyt lotnym osobowościom, fani nadal z wypiekami na twarzy śledzą sercowe perypetie uczestników i uczestniczek. Głośnym wydarzeniem było odejście z Ady, która zrezygnowała z dalszego pobytu na rajskiej wyspie z powodu roszad w parach, a zdaniem internautów także z powodów niezwiązanych z show.

Naturalnym wydawało się umieszczenie w programie nowej uczestniczki, która zastąpi Adę i ponownie podgrzeje atmosferę na wyspie. Producenci nie byliby sobą, gdyby nie umieścili w programie piękności, która przykuje uwagę panów i będzie miała szansę rozbić powstałe już relacje. We wtorek 22 września do ekipy "Love Island" dołączyła Alicja Kolasińska znana między innymi z "Dam i wieśniaczek" czy "Ex na plaży". Z kolei w środę poznaliśmy kolejną uczestniczkę, modelkę, która występowała razem z Klaudią El Dursi w "Top Model".

 Love Island: kontrowersyjna zabawa w "Królową lodu" zszokowała widzów

Love Island 2: Magdalena Karwacka dołączyła do programu. Znamy ją z "Top Model"

Do uczestników 2. edycji "Love Island" dołączyła Magdalena Karwacka, którą doskonale znają uważni widzowie "Top Model". 23-latka brała udział w 8. edycji modowego show, tej samej, dzięki której rozpoczęła się medialna kariera Klaudii El Dursi. Zrobiła wrażenia na jurorach i udało jej się dostać do domu modeli. Niestety, wymagająca sesja z udziałem zwierząt nie wyszła Magdalenie najlepiej i musiała pożegnać się z "Top Model" w 6. odcinku.

Magdalena Karwacka uczęszczała do szkoły baletowej oraz Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Nie ukrywała, że udział w "Top Model" miał otworzyć jej drzwi do medialnej popularności. Być może kolejnym krokiem będzie sukces w "Love Island". Bez wątpienia piękna modelka zrobiła na panach ogromne wrażenie. Niewykluczone, że któryś z uczestników wybierze ją na swoją partnerkę.