Zamknij

Love Island 2 - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TV i gdzie oglądać online?

01.09.2020 11:00
Love Island 2 - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TV i gdzie oglądać online?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Odcinki "Love Island 2" będzie można oglądać sześć razy w tygodniu, a premiera pierwszego epizodu zaplanowana została na koniec sierpnia 2020. Życie uczestników programu będzie można śledzić zarówno w telewizji, jak i w internecie. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy odcinki 2. edycji "Love Island" i gdzie oglądać show, można znaleźć poniżej.

Odcinki "Love Island 2" - kiedy i gdzie obejrzeć? Kiedy transmisja programu w telewizji i o której godzinie emitowane są kolejne epizody? Gdzie można oglądać reality show online za darmo? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o odcinkach 2. edycji "Love Island".

Love Island 2 - kiedy i o której oglądać nowe odcinki w TV? [DNI I GODZINY EMISJI]

Wiele osób, które chcą oglądać kolejne odcinki "Love Island 2", szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy program emitowany jest w telewizji. Długo wyczekiwana druga edycja reality show będzie mieć swoją premierę w Polsce pod koniec miesiąca, a dokładniej w poniedziałek, 31 sierpnia 2020. Kolejne odcinki programu "Love Island 2", który prowadzi Karolina Gilon, emitowane są w Telewizji Polsat aż sześć dni w tygodniu.

2. sezon "Love Island" oglądać można w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i niedzielę o godzinie 22:05. Jedyny dzień, w którym nie można oglądać programu, to sobota. Wtedy też emitowana jest kolejna edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Odcinki Love Island 2 - gdzie obejrzeć w internecie? [ONLINE]

Dodatkowo osoby, które o wskazanej porze nie mogą pojawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia kolejnych odcinków "Love Island 2" online. Wszystkie wyemitowane do tej pory epizody programu można znaleźć bezpłatnie w internetowym serwisie Ipla.tv. 

Love Island 2 - UCZESTNICY: kto występuje w drugiej edycji programu Polsatu?

"Love Island Polska" to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby, które w danym tygodniu nie znajdą swojej pary. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy, którzy są otwarci na romans i przygodę. Finał to dwie pary, które zaskarbiły sobie największą przychylność widzów. Zwycięzca jest tylko jeden i to do niego będzie należała decyzja czy chce podzielić się ze swoim partnerem wygraną, czy zachować całą kwotę dla siebie.  Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych.

RadioZET.pl