Zamknij

Love Island 2 - UCZESTNICY: kto występuje w drugiej edycji programu Polsatu?

01.09.2020 10:59
Love Island 2 - UCZESTNICY: kto występuje w drugiej edycji programu Polsatu?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Uczestnicy "Love Island 2" to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o bohaterach nowego sezonu programu, są już znane. Poniżej można znaleźć listę uczestników 2. edycji "Love Island" 2020.

Uczestnicy "Love Island 2" - kto bierze udział w drugiej edycji programu Polsatu? Kim są bohaterowie nowego sezonu? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy pełną listę uczestników 2. edycji "Love Island" 2020.

Love Island 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w drugiej edycji programu Polsatu?

Informacje na temat uczestników "Love Island 2", szczególnie interesują wiele osób. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez tych, którzy już nie mogą doczekać się nowych odcinków programu oraz kolejnych historii bohaterów. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o uczestnikach drugiego sezonu programu, są już znane.

Początkowo na oficjalnym profilu "Love Island 2" na Facebooku opublikowanych zostało pięć sylwetek mieszkanek domu wraz z krótkimi cytatami, które brzmią następująco: "Nie ma dla mnie sytuacji bez wyjścia", "Zawsze jestem sobą!", "Wzrost to mój największy atut", "Znam swoją wartość" i "Wychodzę poza skalę".

W pierwszym odcinku show, który został wyemitowany 31 sierpnia, poznaliśmy także pozostałych uczestników "Love Island 2".

2. sezon "Love Island" oglądać można w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek i niedzielę o godzinie 22:05.

Love Island 2 - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TV i gdzie oglądać online?

Uczestnicy Love Island 2 - kto występuje w nowym sezonie show? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Poniżej można znaleźć listę uczestników "Love Island 2". Artykuł - wraz z kolejnymi informacjami - będziemy aktualizować na bieżąco.

  • Natalia Lieber,
  • Bartłomiej Maroszek,
  • Julia Nowakowska,
  • Dominik Grot,
  • Mikołaj Cieśla,
  • Karolina Maryam Khaleghi,
  • Rafał Pietrzak,
  • Oliwia Knapek,
  • Ola Kotowska,
  • Karol Małkowski.

"Love Island Polska" to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby, które w danym tygodniu nie znajdą swojej pary. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy, którzy są otwarci na romans i przygodę. Finał to dwie pary, które zaskarbiły sobie największą przychylność widzów. Zwycięzca jest tylko jeden i to do niego będzie należała decyzja czy chce podzielić się ze swoim partnerem wygraną, czy zachować całą kwotę dla siebie.  Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych. 

RadioZET.pl