Zamknij

Love Island 2: Druga edycja programu potwierdzona. Ruszają castingi

18.06.2020 11:13
Love Island 2 castingi
fot. screen: YouTube

Doskonała wiadomość dla fanów randkowego show "Love Island". Potwierdzono powstanie drugiej edycji popularnego randkowego show. Wiadomo także, kiedy rozpoczną się castingi i jak można zgłosić się do udziału w "Love Island 2".

Love Island 2: druga edycja programu potwierdzona

"Love Island. Wyspa miłości" to randkowe reality show, które mogliśmy oglądać na antenie Polsatu od września do października 2019 roku. W opartym na brytyjskim formacie programie piękne kobiety i przystojni mężczyźni starali dobrać się w pary i odnaleźć uczucie podczas pobytu w luksusowej willi usytuowanej na tytułowej wyspie. Krajowa edycja prowadzona przez Karolinę Gilon zyskała dużą popularność, choć wzbudzała niemałe kontrowersje. Wiele osób zarzucało programowi promowanie seksizmu, hedonizmu, a uczestników nazywano płytkimi i "plastikowymi". Nie zmienia to faktu, że "Love Island" zyskało sobie rzeszę oddanych fanów, którzy kibicowali ulubionym parom.

Po zakończeniu 1. edycji "Love Island" widzowie zastanawiali się, czy po raz kolejny będą mogli obserwować sercowe perypetie mieszkańców wyspy miłości. W międzyczasie obserwowali, jak potoczyły się losy uczestników pierwszej odsłony, w tym zwycięzców, Sylwii i Mikołaja. Mamy dla nich doskonałą wiadomość. Jak dowiedział się portal Wirtualne Media, druga edycja "Love Island" została potwierdzona.

Love Island: Maciek znęcał się psychicznie nad Oliwią? Sprawa trafiła na policję

Love Island 2: ruszyły castingi do 2. edycji progamu

Jak informują Wirtualne Media, "Love Island" powróci na ekrany, a 2. edycję programu Polsat wyemituje w jesiennej ramówce 2020 roku. W roli prowadzącej ponownie mamy zobaczyć Karolinę Gilon. Wystartowały castingi do programu, każdy, kto chciałby "przeżyć przygodę życia i zawalczyć o miłość i sławę" na wyspie miłości, może zgłosić swoją kandydaturę, wypełniając formularz na stronie polsat.pl. Zakwalifikowane osoby wezmą udział w ścisłym castingu. Warunkiem jest bycie singielką lub singlem i zmieszczenie się w przedziale wiekowym 18-35 lat. Sądząc po pierwszej odsłonie show, nie bez znaczenia będzie także wygląd. Poprzednio producenci stawiali na wysportowane sylwetki, prawdopodobnie tak będzie i tym razem.