Zamknij

Love Island 2: znamy pierwszych uczestników nowej edycji [FOTO]

29.08.2020 10:43
Love Island 2: znamy pierwszych uczestników nowej edycji [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

"Love Island" powraca na ekrany, już w poniedziałek 31 sierpnia będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek 2. edycji popularnego randkowego show. W sieci pojawiły się sylwetki trójki uczestników, którzy będą walczyć o wygraną. Być może to Natalia, Julia i Bartek podbiją serca widzów?

"Love Island" to randkowy program, który na przekór wzbudzanym kontrowersjom cieszył się dużą sympatią widzów. Uczestnicy przebywający na tytułowej rajskiej wyspie łączą się w pary, przezywają sercowe rozterki, a często po prostu świetnie bawią. Oparta na brytyjskim formacie produkcja była wielokrotnie krytykowana za propagowanie "płytkiego" podejścia do związków i relacji międzyludzkich. Mimo to okazała się na tyle popularna, że stacja Polsat zdecydowała się na wyprodukowanie kontynuacji.

Pierwszy odcinek 2. edycji "Love Island" zobaczymy już w poniedziałek 31 sierpnia, w roli prowadzącej wystąpi Karolina Gilon. Spragnieni wrażeń widzowie będą mogli oglądać relację z "wyspy miłości" sześć razy w tygodniu. Polsat postanowił zaspokoić ciekawość wielbicieli programu i zaprezentował sylwetki części uczestników, którzy będą walczyć o główną nagrodę i być może stworzą trwałe związki. Do tej pory poznaliśmy dwie kobiety i jednego mężczyznę.

 Love Island: Marietta Fiedor nago. Fani: "Ostro" [FOTO]

Love Island 2: pierwsi uczestnicy nowej edycji ujawnieni

Na profilu "Love Island" na Instagramie pojawiły się zdjęcia i krótkie opisy uczestników, którzy wystąpią w nowej edycji programu. Być może wśród nich znajdują się zwycięzcy.

Natalia Liber ma 23 lata, a za swój największy atut uznaje wzrost. W komentarzach pod jej zdjęciem internauci rozpisywali się na temat jej udziału w telewizyjnym show. Ich zdaniem Natalia nie jest debiutantką, na swoim koncie ma już występ w jednej z edycji "Projektu Lady".

Rówieśnikiem pierwszej uczestniczki jest Bartek. Sam za swoją największą zaletę uznaje waleczność, może więc być trudnym przeciwnikiem dla pozostałych panów. Na fotografii wyraźnie widać atletyczną budowę, co nie powinno dziwić w przypadku programu takiego jak "Love Island".

Kontrowersje wśród fanów programu już teraz wywołała Julia. Mimo zaledwie 20 lat szczerze poinformowała, że jest uzależniona od kupowania erotycznych gadżetów. Ma duże szanse podgrzać atmosferę na wyspie.