Zamknij

Love Island: Ada Śledź startowała w „Top Model”. Zdradziło ją jedno zdjęcie

Judyta Wanicka
13.11.2019 15:11
Ada Śledź z "Love Island. Wyspa Miłości"
fot. Instagram:@flychanelle

Ada Śledź, uczestniczka pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”, wzięła udział w „Top Model”. 20-letnia modelka została wypatrzona przez internautów na jednym ze zdjęć z castingu. Zobaczcie, jak prezentowała się Ada Śledź z „Wyspy Miłości” na planie „Top Model”.

Ada Śledź była najmłodszą uczestniczką pierwszej edycji randkowego show „Love Island. Wyspa miłości”. 20-letnia modelka z Wrocławia zrobiła piorunujące wrażenie na męskiej części mieszkańców willi. W momencie wejścia wyznała, że jeszcze nigdy nie miała chłopka. Ale w hiszpańskiej willi zachowywała się jak doświadczona łamaczka męskich serc. Świadoma swojego olbrzymiego seksapilu uwodziła po kolei wszystkich przystojniaków. Zachłanność Ady połączona z niezdecydowaniem szybko zaczęła drażnić uczestników. W efekcie 20-letnia piękność została bez pary i musiała opuścić „Wyspę Miłości”.

Love Island: Ada Śledź wzięła udział w „Top Model”

Ada Śledź nie zagrzała długo miejsca w „Love Island”. Mało kto wie, że był to kolejny z rzędu program, w którym nie poszczęściło się łaknącej popularności celebrytce. Wcześniej Ada Śledź próbowała swoich sił w „Top Model”. Dziewczyna wzięła udział w castingach do ósmej edycji show. Najwyraźniej jej seksowne kształty nie przypadły do gustu jurorom, bo Śledź nie pojawiła się w programie.

O tym, że Ada Śledź z „Love Island” usiłowała dostać się do „Top Model”, widzowie dowiedzieli się przez przypadek. Jedna z byłych uczestniczek, Vanessa Kulak, zamieściła na Instagramie zdjęcie z castingu, na którym wśród aspirujących modeli widać gwiazdę „Love Island”.

O i obok Ada z Love Island – natychmiast zauważyli internauci.

Ciekawe czy Ada z "Love Island" się dostała.

Widziałabyś już ją w odcinkach – odparła Vanessa Kulak.

„Love Island” i „Top Model” nie są pierwszymi programami, w których wzięła udział Ada Śledź. Wcześniej można było ją zobaczyć w randkowym show „Apetyt na miłość” emitowanym na antenie TVN Style. Ada miała wtedy 18 lat.

RadioZET.pl/jw