Zamknij

Love Island: doszło do pierwszego rozstania. „Zostałem zablokowany. Jest mi przykro”

Judyta Wanicka
04.11.2019 12:38
Love Island: Alex i Łukasz
fot. Instagram:@missiamalex

Alex Morzyńska i Łukasz Bajorek z „Love Island. Wyspa Miłości” nie są już razem. Alex zerwała z Łukaszem, a o powodach swojej decyzji poinformowała na Instagramie. Łukasz nie kryje zaskoczenia. Była dziewczyna wyrzuciła go już z grona obserwatorów.

Reality show „Love Island. Wyspa Miłość” dało początek aż czterem związkom. Po programie pary tworzą: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, Marietta Fiedor i Franek Rumak oraz Oliwia Miśkiewicz i Maciek Szewczyk. Nieoczekiwanie udało się przetrwać również Monice Kozakiewicz i Pawłowi Tryburskiemu, którym zarówno uczestnicy, jak i widzowie nie dawali zbyt dużych szans. Innym uczestnikom program również się przysłużył. Alex Morzyńska i Łukasz Bajorek nie mieli okazji poznać się na wyspie, ponieważ odpadli w trakcie show, lecz nawiązali relację poza programem. Udało im się nawet stworzyć namiastkę związku. Niestety znajomość nie przetrwała próby czasu. Alex poinformowała fanów, że postanowiła rozstać się z Łukaszem. Jej decyzja zaskoczyła nie tylko fanów, ale także samego Łukasza.

Love Island: Sylwia i Mikołaj nago w łóżku. Fani mają dość: „Ustawka i sztuczność”

Love Island: Alex i Łukasz nie są już razem

Wygląda na to, że to już koniec związku Alex Morzyńskiej i Łukasza Bajorka z „Wyspy Miłości”. Po kilku wspólnie spędzonych miesiącach Alex stwierdziła, że Łukasz nie jest dobrym materiałem na życiowego partnera. Powodem rozstania miała być różnica w priorytetach życiowych. Alex pragnęła się ustatkować i założyć rodzinę. Łukasz najwyraźniej nie był na to gotowy.

Jest to bardzo ciężka decyzja, którą musiałam podjąć. I podjęłam decyzję, że muszę się rozstać z Łukaszem w związku z tym, że mamy różne priorytety życiowe. Mnie bardzo zależy na tym, żeby związać się z kimś na stałe i założyć rodzinę i żeby nasze rzeczywistości były wspólne, żebyśmy dzielili swoje życie razem, i razem coś wspólnego mieli, a nie żeby każdy je osobno prowadził – wyjaśniała na Instastory.

Ale Łukasz to jest bardzo fajny chłopak i ja wiem, że wy o tym wiecie. Po prostu spotkaliśmy się w złym czasie, kiedy każdy myśli o innych rzeczach i prowadzi inne życie. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Oczywiście życzę mu szczęścia i my nadal mamy kontakt, także mam nadzieję, że wy też to uszanujecie – wyznała fanom Alex.

Łukasz z „Love Island” jest zawiedziony decyzją Alex

Na reakcję Łukasza nie trzeba było długo czekać. Były uczestnik „Wyspy Miłości” nie kryje zaskoczenia decyzją Alex. Sądził, że wszystko między nimi się jeszcze poukłada i uda im się stworzyć wartościowy związek. Niestety nie zdążył z nią poważnie porozmawiać, bo Alex zablokowała go na Instagramie.

Dostaję od was pełno wiadomości z pytaniem, czy to prawda, że się rozstałem z Alex. Obserwujecie nasze profile i pewnie już widzieliście, jakich argumentów użyła, rozstając się ze mną. Ja po prostu nie mogę tego zobaczyć, bo zostałem przez Alex zablokowany. Nie wiem, jaki był cel tego blokowania mnie. Myślałem, że rozstaliśmy się w dobrych warunkach. Ale teraz już nie wiem. Jest mi zwyczajnie przykro. Myślałem, że wypali to, że stworzymy fajną parę. Nic innego mi nie pozostało jedynie życzyć jej szczęścia. Na pewno kogoś znajdzie. Nam się niestety nie udało no i co... Nie powinienem się załamywać, tylko jak to się mówi, „move on” – powiedział w relacji. 

RadioZET.pl/jw