Zamknij

Love Island: Burza pod wpisem Oliwii. Internauci żądają przeprosin

12.10.2020 14:54
Love Island
fot. materiały prasowe / Polsat / Love Island

Oliwia Knapek opublikowała pierwszy wpis na Instagramie po zakończeniu "Love Island". Lubiana uczestniczka podziękowała fanom za okazywane wsparcie. Nie wszyscy pozytywnie zareagowali na jej szczere wyznanie. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza.

Drugi sezon "Love Island" dobiegł końca. Miłosne perypetie uczestników, podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, przyciągały przed telewizory tysiące widzów. Ostatecznie główną nagrodę 100 tys. złotych wygrali Julia i Dominik. Drugie miejsce zajęli Magda i Igor, a jako trzeci na podium uplasowali się Ola i Rafał. Widzowie od początku liczyli na to, że w finale u boku Igora pojawi się Oliwia. Serce przystojnego blondyna podbiła jednak urocza brunetka Magda.

Oliwia ciężko przyjęła wiadomość o tym, że Igorowi wpadł w oko ktoś inny. W jednym z odcinków programu nazwała swoja miłosną rywalkę "szmatą". Zraniona uczestniczka związała się z innym wyspiarzem - Mikołajem. Choć widzowie początkowo nie wierzyli w ich uczucie, okazuje się, że związek Oliwii i Mikołaja wciąż trwa po zakończeniu programu. Uczestniczka podzieliła się ich wspólnym zdjęciem na Instagramie.

Zobacz także: "Love Island 2" FINAŁ: Julia i Dominik zwyciężyli w finale programu

Love Island: Oliwia dodała zdjęcie z Mikołajem i przerwała milczenie

- Cześć wszystkim! Dziękuję za masę wiadomości, które od was dostaję. Jest ich mnóstwo i nie jestem w stanie od razu na wszystkie odpowiedzieć, jest mi naprawdę miło, czytając tyle pozytywnych wiadomości ze wsparciem, które dajecie mi od siebie i również za te krytyczne, ponieważ wszystkie są dla mnie ważne. Potrzebowałam trochę odpoczynku i dlatego nie odzywałam się od razu. Program dostarczył nam tyle emocji, że najlepsze dla nas było wyciszenie się i spędzenie wspólnie czasu z Mikołajem. Ten czas był dla nas ważny z tego względu, że podjęliśmy decyzje o tym, że będziemy budować uczucie, które powstało między nami w programie. Każdy związek przechodzi pewnego rodzaju etapy, a jak wiecie, nasze początki nie były łatwe, ale wiemy, że to, co nas łączy jest szczere i z każdym dniem silniejsze. Cieszymy się, że większość z Was nam kibicowała i mamy nadzieję, że nadal będziecie trzymać za nas kciuki, bo wasze wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Dziękuję również prowadzącej @karolinagilonofficial całej produkcji za dostarczenie tylu emocji i pozostałym uczestnikom za wspaniałą przygodę i wspólnie spędzony czas na wyspie miłości, który na pewno będziemy wspominać do końca życia! - napisała w szczerym wpisie Oliwia.

Zobacz także: Love Island: Mężczyźni przebrani za kobiety udają poród. Fani zniesmaczeni [FOTO]

Większość widzów cieszy się, że związek uczestników trwa nadal. Choć początkowo wydawało się, że serce Oliwii należy tylko do Igora, to właśnie z Mikołajem dogaduje się dużo lepiej. Niestety, pod najnowszą fotografią rozpętała się także burza. Internauci zażądali, aby Oliwia przeprosiła Magdę za okrutne wyzwiska.

- Może przeprosisz publicznie Magdę za nazwanie jej szmatą? - czytamy w komentarzach.

Oliwia nie zdecydowała się jednak odpowiedzieć na krytyczny komentarz. Sądzicie, że powinna przeprosić Magdę?