Zamknij

Love Island: Franek pokazał nową dziewczynę. Fani Marietty nie zostawiają na niej suchej nitki

Judyta Wanicka
11.02.2020 17:08
Franek Rumak
fot. Instagram:@cancer_survivor_frank

Franek Rumak z "Love Island. Wyspa Miłości" publikował zdjęcia z nową dziewczyną. Do niedawna uczestnik reality-show był w związku z Mariettą Fiedor, którą poznał w programie. Fanom Marietty nie spodobała się nowa sympatia Franka.

Franek Rumak do niedawna był w związku z Mariettą Fiedor, którą poznał w programie "Love Island. Wyspa Miłości". Para od początku uchodziła za wyjątkowo zgraną i najlepiej rokującą ze wszystkich finalistów. Na początku roku związek Franka i Marietty nieoczekiwanie się rozpadł. Fani nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Tym bardziej trudno było im zaakceptować fakt, że zaledwie kilka tygodni później Franek pochwalił się na Instagramie nową dziewczyną.

Franek z "Love Island" ostro o życiu po programie. Jego związek z Mariettą był udawany?

Love Island: Franek ma nową dziewczynę

Niedawno Franek pojawił się na zdjęciu pewną wysportowaną blondynką o imieniu Paulina. Choć fanom od razu przyszło na myśl, że to nowa dziewczyna islandersa, on utrzymywał, że są tylko dobrymi przyjaciółmi. Franek został bowiem trenerem na obozie treningowym w Dubaju, który organizuje Paulina. Szybko jednak wyszło na jaw, że łączy ich coś więcej niż wspólny biznes.

Franek opublikował zdjęcia, na których na obejmuje w pół i czule całuje swoją nową dziewczynę. Hashtagi #couplegoals i #couplefun nie pozostawiają cienia wątpliwości co do charakteru ich relacji. 

Zdjęcia Franka Rumaka z nową dziewczyną wywołały burzę w komentarzach na profilu Marietty. Wielu fanów nie może wybaczyć islandersowi, że tak szybko pocieszył się po ostatnim związku. Oberwało się także Paulinie, która - delikatnie mówiąc - nie przypadła do gustu zagorzałym wielbicielkom Marietty.

Szybko się pocieszył, brak słów. Nie był jej wart. Prawdziwy facet jest taki, który szanuje kobietę nawet po rozstaniu, a on się okazał po prostu niewyrośniętym gówniarzem.

Ewidentnie widać, że ten koleś to cwaniak. Ostatnio nawet dzielił się swoją frustracją na Insta, pisząc, że teraz to będzie żyć po swojemu dopiero, czyli będzie zaliczać panny i korzystać z życia. Bo ja to tak rozumiem, skoro wcześniej nie żył po swojemu to żył pod program.

Myślałam, że Franka stać na więcej, a nie na jakąś pusta blondi. Ale to jego sprawa, nieważne, tylko szkoda, bo miał naprawdę fajną dziewczynę.

Każdy mówił, że Marii była dziecinna, a ta nowa Paula to niby co. Wrzaski, tańce... Ja wszystko rozumiem, można się wygłupiać, ale ewidentnie robi to na pokaz, żeby pokazać, jaka to ona nie jest pozytywna i zwariowana. Tylko że po jakimś czasie aż mdli.

RadioZET.pl/jw