Zamknij

Love Island: Franek pozuje kompletnie nagi. Fani podziwiają jego męskość

Judyta Wanicka
13.01.2020 17:15
Love Island: Franek Rumak
fot. Instagram:@cancer_survivor_frank

Franek Rumak z "Love "Island" pokazał się nago na Instgramie. Chłopak Marietty Fiedor rozebrał się pod prysznicem i pochwalił się swoja imponującą muskulaturą. Nagie zdjęcie gwiazdora "Wyspy Miłości" podzieliło fanów. 

Franek Rumak był uczestnikiem pierwszej edycji reality show "Love Island. Wyspa miłość" w Polsacie. Umięśniony ratownik wodny z USA zrobił olbrzymie wrażenie na damskiej części ekipy. O jego względy walczyła m.in. Monika Kozakiewicz, ale ostatecznie serce przystojniaka zdobyła 23-letnia Marietta Fiedor. Oboje zakończyli program na drugim miejscu i zostali parą. Franek Rumak cały czas jest aktywny na Instagramie, gdzie łączy promowanie zdrowego stylu życia z pomocą charytatywną. Wcześniej przez kilka lat zmagał się z chorobą nowotworową. Gdy udało mu się wrócić do formy, chętnie publikuje zdjęcia swojego umięśnionego ciała. Nie unika przy tym pokazywania się zupełnie nago. 

Love Island: Franek Rumak nago na Instagramie

Franek Rumak z "Love Island" znowu rozebrał się do zdjęcia. Fani szalonego islandersa przywykli już do widoku imponującej muskulatury od szyi w dół. Więcej Franek odsłania tylko co jakiś czas. Chłopak Marietty pojawił się na zdjęcia kompletnie nagi, by zaprezentować przed fanami rezultaty ostatnich treningów. 

Dobre światło i coś się powoli zaczyna dziać. Waga na dzień dzisiejszy: 80 kg. Nie mam diety - poinformował. 

Nagie zdjęcie Franka Rumaka wywołała mieszane uczucia wśród fanów. Damska część była zachwycona, inni radzili, by islanders zachował odrobinę intymności. Nie obeszło się też bez żartów z przyrodzenia Franka, które zostało zasłonięte ręcznikiem.

Jak można wstawić takie zdjęcie na Instagram... dno. 

Myślałam, że masz trochę godności i szacunku do samego siebie. Wiem, że w tych czasach ludzie nie znają już słowa godność, jednak myślałam, że dla ciebie to coś jeszcze znaczy.

Taka trochę męska prostytutka. Jest wiele fajnych sposobów na dowartościowanie i fejm, idziesz na skróty jak te wszystkie ciągodruty. 

Ja po prostu biorę życie na wesoło - tłumaczył Franek, który już nie pierwszy raz zamieszcza takie zdjęcia. Wcześniejsze były równie odważne.

Zagłosuj

Co myślisz o wstawianiu nagich zdjęć na Instagram?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw