Zamknij

Love Island: Kamil pokazał zdjęcie sprzed 10. lat. Ale się zmienił [FOTO

08.10.2020 10:35
Kamil
fot. Materiały prasowe Polsat

Kamil z "Love Island" pokazał na Instagramie fotografię sprzed 10 lat. Uczestnik bardzo zmienił się przez ten czas i ciężko go rozpoznać. Jak wyglądał na początku kariery?

Kamil Nicałek co prawda opuścił już program "Love Island", jednak wciąż jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie publikuje fotografie z sesji zdjęciowych, gdyż właśnie jednym z jego zajęć jest pozowanie.

Uczestnik "Love Island" tym razem pokazał swoim obserwującym, jak wyglądał dziesięć lat temu, na początku kariery modela.  Kamil bez brody jest niemal nie do poznania.

Zobacz też: Love Island: kto w finale? Oto pary walczące o zwycięstwo w drugiej edycji 

Love Island: Kamil pokazał zdjęcie sprzed dziesięciu lat. Jak wtedy wyglądał?

Mimo że Kamil pożegnał się z programem, na brak popularności w mediach społecznościowych narzekać nie może. Uczestnika "Love Island" obserwuje na Instagramie aż 338 tysięcy followersów. On sam wie, jak podgrzać swoją popularność, publikując m.in. zdjęcia wyrzeźbionego ciała.

Kamil w programie był bardzo skryty. Uczestnikowi nie udało się rozkochać w sobie żadnej z uczestniczek. Jednak tuż przed opuszczeniem programu, podkreślił, że udział w "Love Island" był dla niego ogromną przygodą, którą będzie bardzo dobrze wspominać.

kamil_love
fot. Instagram,com/ Kamiloo

RadioZet.pl