Zamknij

Love Island: Maciek nie może przeboleć rozstania z Oliwią. Dogryza jej na Instagramie

Judyta Wanicka
13.12.2019 11:43
Love Island: Maciej Szewczyk
fot. Instagram:@miss0liwia

Maciej Szewczyk i Oliwia Miśkiewicz z "Love Island. Wyspa Miłości" rozstali się miesiąc temu, lecz Maciek wciąż nie może się z tym pogodzić. Pod ostatnim postem dociął Oliwii, że lubi żyć na pokaz. Zdradził fanom że modelka już spotyka się z kimś innym.

Maciej Szewczyk i Oliwia Miśkiewicz zostali parą w reality show "Love Island. Wyspa Miłości". Udało im się zająć trzecie miejsce w finale i pozostać w związku. Niestety ich relacje dalekie były od szczęścia i zgody. Kryzys nasilił się po programie, gdy Oliwia wróciła do Londynu, a Maciek do rodzinnej Legnicy. Negatywne emocje szybko przeniosły się na Instagram, gdzie inslandersi żywo dyskutowali o swoich problemach z internautami. W listopadzie Oliwia i Maciek definitywnie się rozstali. Niestety Maciek nadal nie może przeboleć straty związku, który - co tu dużo mówić - gwarantował mu popularność po wyjściu z programu. Były uczestnik "Love Island" posunął się nawet do szantażu, by odzyskać kontakt z ex.

Love Island: Maciek szantażuje Oliwię. "Jak nie zadzwoni, ujawnię, dlaczego się rozstaliśmy"

Love Island: Maciek docina Oliwii po rozstaniu

W przeciwieństw do Maćka, Oliwia nie wywleka prywatnych spraw na Instagramie. Po rozstaniu rzuciła się w wir pracy - pozuje w sesjach i prowadzi social media. Próbuje także na nowo ułożyć sobie życie osobiste. Czy już kogoś ma? Gwiazda "Love Island" na razie pragnie zatrzymać to w tajemnicy. Za to najwięcej do powiedzenia w tej kwestii ma jej były chłopak. Maciek znowu dał się podejść ciekawskim internautom i wypaplał, że Oliwia już się z kimś spotyka.

Nie będziemy się pokazywać, spokojnie... Z tego co wiem, Oliwia chce się spotykać z innym - odpowiedział na pytanie o relacje z Oliwą. 

Oliwia teraz w sobotę ma iść na urodziny koleżanki z nowym kolegą - wyjawił Maciek.

Zasługujesz na kogoś kto Cię doceni. Dobrze, że każde z Was poszło w swoją stronę - pocieszyła go jedna z internautek. 

Też tak uważam! Dla kogoś będę niezastąpiony - podbudował się były chłopak Oliwii.

Niestety Maciek pokazał, że temat Oliwii ciągle wzbudza w nim silne emocje. W jednym z komentarzy dogryzł byłej dziewczynie, że w przeciwieństwie do niego, żyje dla opinii innych, dając do zrozumienia, że Oliwia jest próżna i żyje na pokaz. 

Love Island: Oliwia kusi w skąpej bieliźnie. Wcześniej pozowała całkiem naga

RadioZET.pl/jw