Zamknij

Love Island: Maciek planuje zaręczyny z Oliwią. Kiedy wezmą ślub?

Judyta Wanicka
30.10.2019 11:08
Oliwia i Maciek z "Love Island"
fot. Instagram:@miss0liwia

Maciek Szewczyk oświadczy się Oliwii Miśkiewicz z „Love Island”? Jeszcze kilka dni temu krążyły plotki, że para jest bliska rozstania. Między kochankami doszło nawet do spięcia na Instagramie. Tymczasem Maciek ma wobec Oliwii poważne plany. W wywiadzie zdradził, kiedy podaruje ukochanej pierścionek zaręczynowy i zdecyduje się na ślub.

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk zajęli trzecie miejsce w finale „Love Island. Wyspa miłości”. W programie ich związek przeżywał sporo wzlotów i upadków, przez co widzowie nie dawali im większych szans na przetrwanie. Ale para udowodniła, że mimo burz potrafi być razem. Po programie wciąż są w związku, choć kilka dni temu o mały włos się nie rozstali. Po burzliwej kłótni na Instagramie, w której Maciek użył niecenzuralnego określania, doszło do romantycznych przeprosin. Maciek chce być dalej z Oliwią i nie ukrywa, że jeśli wszystko się między nimi ułoży, podaruje ukochanej pierścionek zaręczynowy.

Maciek i Oliwia z „Love Island” wezmą ślub?

Już w „Love Island” Oliwia otrzymała od Maćka pierścionek. Rzecz jasna nie były to jeszcze oświadczyny, bo pierścionek był zawieszony na łańcuszku, ale fani uznali ten gest za preludium do czegoś poważniejszego. Jeden z internautów zasugerował, że Oliwia powinna od razu włożyć go na palec.

Na palce będzie inny, specjalnie dla niej – odpowiedział Maciek.

Na razie jednak gwiazdor „Wyspy miłości” unika poważnych deklaracji, ponieważ wciąż nie uporządkował kwestii związanych ze wspólnym mieszkaniem. Oliwia na co dzień żyje w Londynie i tam z sukcesem rozwija karierę w modelingu. Z kolei Maciek mieszka na stałe w Legnicy. Życie w rozjazdach i utrzymywanie związku na odległość ciąży obojgu i prowadzi do nieporozumień. Ale gdy tylko Maciek i Oliwia poukładają sobie sprawy z mieszkaniem, Maciek nie wyklucza, że oświadczy się Oliwii. Szykuje dla niej specjalny klejnot.

Tamten pierścionek dostała w prezencie, nie na oświadczyny. Jak będę gotowy, czyli jak już zamieszkamy razem i będziemy szczęśliwi, kupię nowy. Specjalnie z myślą o niej i pod nią – zdradził w rozmowie z Plotkiem.

Oliwia i Maciek z „Wyspy miłości” przeprowadzą się do Warszawy?

Zaraz po wyjściu z programu Oliwia wyznała, że chciałaby wrócić na stałe do Polski i zamieszkać z Maćkiem. Nie ukrywa jednak, że porzuci Londyn tylko wtedy, gdy otrzyma w Polsce atrakcyjne propozycje zawodowe.
Bardzo chciałabym się za parę miesięcy przeprowadzić już na stałe do Polski i mieszkać z Maćkiem. Wszystko zależy od propozycji zawodowych, a póki co, będziemy latać do siebie, jak najczęściej się da – wyznała gwiazda „Love Island” w rozmowie z „Party”. 

Podobnego zdania jest Maciek. 25-letni programista maszyn również uzależnia przeprowadzkę od ciekawych ofert współpracy. Myśli o opuszczeniu Legnicy i zamieszkaniu w Warszawie – mekce polskiego show-biznesu.

Myślimy o Polsce, Warszawie chyba. Ale wszystko zależy od tego, czy dostaniemy fajne propozycje współpracy – powiedział portalowi Plotek.

Wygląda na to, że na ślub Oliwii i Maćka trzeba będzie jeszcze długo poczekać.

RadioZET.pl/jw