Zamknij

Love Island: Maciek twierdzi, że Oliwia ma sponsora. "Nie jestem prostytutką!"

Judyta Wanicka
19.12.2019 14:05
Oliwia z "Love Island"
fot. Instagram:@miss0liwia

Maciek i Oliwia z "Love Island" toczą konflikt w sieci. Maciek stwierdził, że jego była dziewczyna żyje za pieniądze bogatego sponsora. Modelce puściły nerwy. Ostro odpowiedziała na zarzuty o prostytucję.

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk zostali parą w reality show "Love Island. Wyspa Miłości". Niestety ich relacje dalekie były od szczęścia i zgody. Kryzys nasilił się po programie, gdy Oliwia wróciła do Londynu, a Maciek do rodzinnej Legnicy. W listopadzie Oliwia i Maciek definitywnie się rozstali. Od tamtej pory Maciek robi wszystko, by zdyskredytować Oliwię w oczach fanów. Islanders właśnie ujawnił, że jego była dziewczyna żyje za pieniądze starszego sponsora.

Love Island: Maciek szantażuje Oliwię. "Jak nie zadzwoni, ujawnię, dlaczego się rozstaliśmy"

Love Island: Maciek ujawnił, że Oliwia ma sponsora

Maciek Szewczyk wyjawił w relacji na Instastory, że Oliwia ma bogatego sponsora. Islanders twierdzi, że będąc z 26-latką, otrzymał wiadomość od jej starszego przyjaciela. Mężczyzna miał być niezadowolony, że Oliwia bawi się na jego koszt z nowym chłopakiem.

Wybaczcie, że dodaję zdjęcia z pobytu z Warszawy, ale napisał do mnie Artur z Londynu. Ten wiekowy przyjaciel Oliwii. Napisał, że bawię się w Warszawie za jego pieniądze, i że dziękuje mi za pomoc Oliwii w przeprowadzce - stwierdził Maciek.

Teraz już wiem, dlaczego Oliwia powiedziała, że chce spróbować od nowa, ale żeby ludzie nie wiedzieli o tym... Napisał, że ukróci jej gotówkę za to, że wysłała mu te zdjęcia z hotelu. Nie wiem już, co o tym myśleć. Wierzyć mu? Chciała, żebyśmy się spotkali po cichu, żeby on nie wiedział. Bo pieniążki zabierze. Ojej... - drwił Szewczyk.

Oliwia z "Love Island" odpiera zarzuty o prostytucję

Na reakcję Oliwii nie trzeba było długo czekać. Była dziewczyna Maćka kategorycznie zaprzeczyła, że związała się z kimś dla pieniędzy. Związek z Szewczykiem określiła jako toksyczny i patologiczny.

Nie chcę komentować tej sytuacji, bo musiałabym tu źle mówić o osobie, którą niestety nadal kocham - wyznała Oliwia. 

Ostatnim razem obiecałam moim przyjaciołom i rodzinie, którzy widzieli, co się dzieje, że już nigdy do niego nie wrócę. Dałam się nabrać po raz kolejny na to, że tym razem będzie inaczej i… no nie było. Tym razem obiecuję to Wam.

Jest mi wstyd za samą siebie, że tkwiłam w tak toksycznej i patologicznej relacji. Żadna kobieta nie powinna dawać się tak traktować, a wiem po waszych wiadomościach, że jak wiele z nas nie potrafi odejść. No to ja będę pierwsza i z tą odpowiedzialnością bycia przykładem będą silniejsza.

P.S. Nie jestem prostytutką i nigdy nie byłam - zapewniła Oliwia Miśkiewicz.

Big Brother: Kamil był chłopakiem Oliwii z "Love Island"? Odpowiedział

Zagłosuj

Żałujesz, że Oliwia i Maciek się rozstali?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw