Zamknij

Love Island: Maciek znęcał się psychicznie nad Oliwią? Sprawa trafiła na policję

Judyta Wanicka
09.01.2020 10:50
Oliwia Miśkiewicz
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island. Wyspa Miłości" zamieściła wpis, w którym poinformowała o toksycznym zachowaniu jej byłego chłopaka. Maciek miał ją nękać i znęcać się psychicznie. Uczestniczka "Love Island" złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Szewczyka.

Oliwia Miśkiewicz i Maciek Szewczyk zajęli trzecie miejsce w finale „Love Island. Wyspa miłości”. W programie ich związek przeżywał sporo wzlotów i upadków, przez co widzowie nie dawali im większych szans. Oliwii i Maćkowi udało się być ze sobą jeszcze przez kilka tygodni po programie. Ostatecznie zakończyli związek, a rozstaniu towarzyszyła atmosfera skandalu.

Love Island: Maciek nękał Oliwię? Sprawa trafiła na policję

Oliwia nawet po rozstaniu nie mogła uwolnić się od zaborczego Maćka. Uczestniczka "Love Island" twierdzi, że Szewczyk znęcał się nad nią psychicznie i nękał wiadomościami. O toksycznej relacji ze szczegółami opowiedziała w relacji na Instastory oraz oficjalnym oświadczeniu.

Dał mi się poznać z dwóch stron. Z jednej, z tej opiekuńczej, słodkiej, trochę zagubionej, a z drugiej strony jako facet, który jest niesamowicie zaborczy chorobliwe zazdrosny, niestabilny emocjonalnie, a także agresywny i konfliktowy. Ze względu na tę drugą stronę postanowiłam zakończyć tę relację. Mimo że zrobiłam to 13 grudnia, ten horror ciągnie się za mną - powiedziała w relacji Oliwia.

Miśkiewicz zdecydowała się podjąć kroki prawne wobec Maćka. Zgłosiła się do prawnika, który złożył w jej imieniu zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego powodu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu.

Love Island: Oliwia i Maciek rozstali się

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk z "Love Island" w listopadzie zakończyli swój związek. Oficjalną przyczyną rozstania była niezgodność charakterów i wynikające z tego nieporozumienia. Jednak w jednej z ostatnich relacji na Instastory Maciek zdradził, że na drodze do ich szczęścia stanął partner Oliwii z Londynu. Według islandersa mężczyzna miał być sponsorem 26-letniej modelki.

Love Island: Maciek twierdzi, że Oliwia ma sponsora. "Nie jestem prostytutką!"

Przed świętami Maciek postanowił oficjalnie przeprosić Oliwię za niewybredny komentarz.

Czasu nie cofnę, ale przeprosiłem, że dałem się zmanipulować Arturowi. On jest w niej dalej zakochany i chciał nam namieszać. Wiedział, jak to się skończy i myślał, że Oli wróci wtedy do UK. Fakt faktem, Oli też nie o wszystkim mi powiedziała, ale źródłem całego zamieszania był odrzucony, zakochany Artur. Was też przepraszam za to kino na Insta. Klasa - kiedy masz dużo do powiedzenia, a wolisz milczeć. Przyznaję, trochę jej zabrakło - zrehabilitował się Maciek.

Zagłosuj

Lubiłeś Oliwię i Maćka w programie "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw