Zamknij

Love Island: Magda i Igor są w zmowie? Uczestnicy wietrzą podstęp

29.09.2020 14:17
Love Island
fot. Materiały prasowe

Love Island: w programie doszło do zmowy dwójki uczestników? Zdaniem innych osób, biorących udział w reality show, Magda i Igor są razem po to, by wygrać. Ich uczucie nie jest prawdziwe, a Igor chce wybić się na popularności dziewczyny, która już wcześniej pojawiła się w jednym z programów TVN.

Love Island wywołuje coraz bardziej gorące emocje zarówno wśród uczestników programu, jak i widzów. Ostatnio w show zawrzało po tym, jak uczestnicy odkryli spisek jednej z par - a przynajmniej tak im się zdaje. Pod koniec września na hiszpańskiej wyspie znalazła się nowa kobieta - piękna Magda. Jak okazało się, była ona już uczestniczką innego programu stacji - ósmej edycji "Top Model".

Wielu widzom się to nie spodobało. Zarzucili producentom, że próbują przyciągnąć widownię promując osoby, które już cieszą się sporą sympatią. A ponieważ w "Love Island" uczestnicy mają nie tylko stworzyć związek, ale i przypaść do gustu fanom programu, stawianie na osoby o większej rozpoznawalności nie jest wobec pozostałych w porządku.

Love Island: Magda i Igor są w zmowie?

W niedawnym odcinku programu Igor zrobił dla Magdy śniadanie, pokazując, że ich relacja kwitnie. Jednak, jak sam stwierdził, nie jest to typowe dla niego zachowanie. "Romantycznie nawet. Nie jestem romantykiem, ale tak wyszło" - powiedział oceniając swoje zachowanie.

Niektórzy uczestnicy uznali, że Igor się zmienił i zbyt koncentruje się na Magdzie. Ich zdaniem może chodzić mu o zdobycie popularności dzięki relacji z lubianą uczestniczką "Top Model".

"Ty się też zmieniłeś stary trochę, mi się wydaje, to wszyscy widzą, że zrobiłeś się taki trochę hop do przodu, trochę inaczej się zachowujesz" - powiedział Rafał.

"Jest tak jak jest, ja jestem zadowolony, to nie jest fajna sytuacja, w szczególności, że też szanuję Oliwię. No po prostu Rafał nie byłem szczęśliwy" - odpowiedział Igor.

"No czaję, tylko też jakby zmieniłeś się i to bardziej jest na płaszczyźnie tego, że jak wcześniej szedłeś to do tego zagadałeś, do tamtego zagadałeś. Teraz idziesz i tak "co tam" i idziesz dalej, jesteś ciągle sfokusowany, gdzieś chodzisz w innym świecie (...) Zaczęli Cię postrzegać trochę tak, że wziąłeś sobie Magdę tylko po to, że z nią jest większa szansa na wygraną i tak Cię postrzegają jako takiego gbura, który zostawił Oliwkę, odrzucił wszystkie uczucia po to, żeby sobie lepsza opcję wybrać (...) Dziewczyny to postrzegają tak, że poleciałeś na gwiazdę, bo z gwiazdą masz większe szanse żeby się wybić czy coś".

Igor przekonuje, że to z Oliwią miałby większe szanse na wygraną. Jak jest w rzeczywistości i czy uczestnicy mają rację? To z pewnością okaże się wkrótce.

RadioZET.pl/AS