Zamknij

Love Island: Marietta Fiedor ma nowego partnera. Fani: "Franek może się schować"

19.10.2020 15:36
Marietta Fiedor Love Island
fot. materiału prasowe / Polsat / Love Island

Marietta Fiedor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek 1. edycji "Love Island". Choć w programie związała się z Frankiem Rumakiem, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Teraz gwiazda show Polsatu znów jest zakochana. Pokazała swoim fanom obecnego partnera.

Marietta Fiedor wzięła udział w 1. edycji programu "Love Island". Uczestniczka zdobyła rozpoznawalność dzięki związkowi z Frankiem,  z którym miała uprawiać seks przed kamerami. Przystojny ratownik wodny z USA i 22-letnia hostessa z Gliwic wywołali tym prawdziwy skandal. Również po zakończeniu programu fani chętnie przyglądali się ich relacji. Na początku 2020 roku Marietta i Franek ogłosili swoje rozstanie.

Choć widzowie mieli nadzieję, że para, która poznała się w programie, będzie ze sobą dłużej, ich związek nie przetrwał próby czasu. Fani długo nie mogli się z tym pogodzić. Teraz okazuje się, że Marietta Fiedor znalazła nową miłość. Postanowiła pochwalić się nowym partnerem na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także:  Love Island: Marietta Fiedor nago. Fani: "Ostro" [FOTO]

Marietta Fiedor pokazała zdjęcie z nowym partnerem

Marietta Fiedor dodała dwa zdjęcia z przystojnym brunetem. Na drugiej fotce widzimy, jak uczestniczka 1. edycji "Love Island" całuje mężczyznę w policzek.

- Kim jest ten seksowny chłopak? - napisała w opisie pod zdjęciem.

Fani rzucili się z gratulacjami, inni zaś wątpili, czy przystojny mężczyzna jest faktycznie nowym chłopakiem Marietty, czy może tylko jej przyjacielem. Celebrytka ucięła jednak wszelkie spekulacje i w jednym z komentarzy potwierdziła, że faktycznie jest to jej partner.

- Jeśli to twój nowy boy, to Franek może się schować.

- Miło zobaczyć Cię szczęśliwą.

- Bardzo, ale to bardzo pasujecie do siebie. Pozdrawiam was i życzę powodzenia - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że faktycznie pasują do siebie?