Zamknij

Love Island: Marietta Fiedor nago. Fani: "Ostro" [FOTO]

18.08.2020 16:19
Marietta Fiedor nago
fot. Instagram:@mariettafiedor

Jedna  z popularnych uczestniczek programu "Love Island", Marietta Fiedor, pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje nago. Zmysłowe zdjęcie wywołało w sieci prawdziwą burzę. Pojawiły się głosy zarzucające Marietcie, że pokazała zbyt wiele.

"Love Island" to program, który od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Sam pomysł reality show wypełnionego nagością i skupionego na flirtach i zabawie nie wszystkim wydał się rozsądny. Zarzucono programowi między innymi propagowanie "płytkiego" stylu bycia i wulgarność, jednak nie przeszkodziło to "Wyspie miłości" stać się hitem, a niektórym uczestnikom programu dołączyć do grona celebrytów

Jedną ze zdecydowanych faworytek fanów była Marietta Fiedor. Zyskała popularność dzięki związkowi z Frankiem,  z którym miała uprawiać seks przed kamerami. Choć na początku 2020 roku w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu Marietty i Franka, fani nie zapomnieli o uczestniczące "Love Island". Nadal cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 169 tysięcy użytkowników. Fiedor przyzwyczaiła fanów do odważnych zdjęć, jednak tym razem postanowiła pokazać się w pełnej okazałości.

Love Island: Marietta Fiedor na nagim zdjęciu

Na profilu Marietty Fiedor na Instagramie pojawiło się wyjątkowo odważne zdjęcie. Możemy na nim podziwiać uczestniczkę "Love Island" bez ubrania, zakrywającą biust jedynie dłońmi. Fotografia spotkała się z głośnym oddźwiękiem, fani chwalili urodę Marietty, nie zabrakło także słów krytyki. Zwracano uwagę na fakt, że Marietta powiększyła piersi.

- Najpiękniejsze balony na Insta.

- Tak się zastanawiam, po co takie zdjęcie? Ma jakieś przesłanie? Coś masz do powiedzenia/przekazania?? Chyba tylko dla lajka, słabe.

- Nie wiem, czemu między zrobionymi piersiami kobiety mają autostradę, to jakiś specjalny efekt? - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się zdjęcie Marietty?