Zamknij

Love Island: Marietta Fiedor powiększyła usta. Fani: "Okaleczyłaś się"

Judyta Wanicka
29.11.2019 15:26
Marietta Fiedor z "Love Island"
fot. Instagram:@mariettafiedor

Marietta Fiedor z "Love Island. Wyspa Miłości" przyznała się do powiększenia ust. Dziewczyna Franka pokazała zdjęcia sprzed i po zabiegu. Fani skrytykowali gwiazdę "Wsypy Miłości" za to, że ingeruje w naturę. Marietta nie wytrzymała. Odpowiedziała dosadnie na Instastory.

Marietta Fiedor zdobyła popularność dzięki reality "Love Island. Wyspa Miłości" emitowanym w Polsacie. 22-letnia modelka z Gliwic była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show. W willi związała się z Frankiem Rumakiem, przystojnym ratownikiem wodnym z USA. Oboje wywołali skandal, uprawiając seks pod ostrzałem kamer. W finale zajęli drugie miejsce, przegrywając z Sylwią Madeńską i Mikołajem Jędruszczakiem. Po programie Marietta wróciła na Instagram w roli influencerki reklamującej m.in. kosmetyki i zabiegi. Gwiazda "Love Island" właśnie pochwaliła się efektami powiększania ust. 

Love Island: stare zdjęcia Marietty szokują. Same fałdki, oponka i cellulit

Love Island: Marietta Fiedor powiększyła usta

Marietta z "Love Island" zamieściła na Instagramie zdjęcia z zabiegu powiększania ust. Żeby unaocznić fanom zmianę rozmiaru warg, pokazała się przed i po iniekcji.

Moim skromnym zdaniem wszystko jest dla ludzi, ale przede wszystkim do spraw upiększania trzeba podchodzić z umiarem i z głową. I w tej kwestii należy udać się do profesjonalistów w tej dziedzinie - stwierdziła. Jestem bardzo zadowolona z efektu - wyznała dziewczyna Franka Rumaka.

Efekt nie jest przesadzony, o co zabiegała Marietta, lecz część fanów uznała, że naturalnie piękna 22-latka niepotrzebnie sztucznie poprawia urodę.

Czego się nie zrobi dla darmowych ust...

Tylko nie to... Jesteś śliczna, masz piękne swoje usta! Proszę, tylko nie rób z siebie glonojada...

Mari, przepraszam, ale nie wygląda to ładnie.

Sorry, ale okaleczyłaś się. Po co ci te dmuchane wargi? Jesteś piękna naturalnie gooood!!!! Czemu wy laski tego nie pojmujecie?!!! - grzmieli fani. 

Marieta Fiedor postanowiła odpowiedzieć na Instastory. Okazuje się, że 22-latka powiększa usta od lat. Pilnuje jednak, by nie uzyskać karykaturalnego efektu.

Dodałam zdjęcia z kliniki i ja widzę, że tam grube afery się dzieją. Jak już powiedziałam jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, nie podważam niczyjej pracy, także, proszę was, czytajcie ze zrozumieniem. I komentarze typu, że mi odj*bało i jestem totalnie inną osobą niż w programie... To ciekawe spostrzeżenia tylko ze względu na to, że zrobiłam usta, które robię już od lat - wyjaśniła gwiazda "Love Island".

Love Island: Marietta ma piękną siostrę. Angelika to jej wierna kopia

RadioZET.pl/jw