Zamknij

Love Island: Marietta kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Stare zdjęcia mocno zaskakują

Judyta Wanicka
30.10.2019 16:05
Marietta z "Love Island"
fot. Instagram:@mariettafiedor

Marietta Fiedor z "Love Island. Wyspa miłości" przeszła przed programem spektakularną metamorfozę. Dziewczyna Franka Rumaka na starych zdjęciach ma blond włosy i jest wyraźnie pulchniejsza. Tak Marietta Fiedor wyglądała zanim wystąpiła w programie "Love Island".

Marietta Fiedor zdobyła popularność dzięki reality show "Love Island. Wyspa Miłości" emitowanym w Polsacie. 22-letnia hostessa z Gliwic była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show. W willi związała się z Frankiem Rumakiem, przystojnym ratownikiem wodnym z USA. Oboje wywołali skandal, uprawiając seks pod ostrzałem kamer. W finale zajęli drugie miejsce, przegrywając jedynie z Sylwią i Mikołajem. Okazało się, że romans dwójki uczestników wcale nie skończył się z chwilą opuszczeniem wyspy. Marietta i Franek nadal tworzą zgodną parę, a nawet zorganizowali wspólnie akcję charytatywną na rzecz chorych onkologicznie.

Marietta Fiedor z "Love Island" na starych zdjęciach. Była blondynką

Okazuje się, że przed programem Marietta Fiedor przeszła spektakularną metamorfozę. Wystarczy przejrzeć jej Instagram, by dowiedzieć się, że Marietta była kiedyś blondynką. 22-latka nosiła długie tlenione włosy. W dodatku częściej pojawiała się w okularach.

Marietta z "Love Island" zagrała kiedyś w popularnym paradokumencie "Dlaczego ja?". Na ekranie pojawiła się w jasnym blondzie i krótszej fryzurze z grzywką. Nie da się nie zauważyć, że gwiazda "Wyspy miłości" była wtedy wyraźnie pulchniejsza.

Marietta z "Love Island"
fot. screen z "Dlaczego ja?"/Ipla.tv Polsat

Mariatta z "Love Island" schudła 14 kilogramów

To jednak nie koniec zmian w wyglądzie dziewczyny Franka. Przed programem "Love Island" Marietta sporo schudła. W pierwszym odcinku show zdradziła, że udało jej się zrzucić 14 kilogramów. Dokonała tego dzięki zdrowej diecie oraz regularnym ćwiczeniom. Dzisiaj jest dumna ze swojej sylwetki, ale jest jedna rzecz, na która narzeka.

Udało mi się schudnąć 14 kilo, także to ciało nie jest jeszcze takie jakie powinno. Mój biust jest po prostu malutki. Najbardziej lubię moją twarz i nogi, a uśmiech uważam jaki swój największy atut - wyznała w programie. 
Zagłosuj

Podoba ci się Marietta w blond włosach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw