Zamknij

Love Island: kolejna para się rozstała? Smutne wyznanie uczestnika

Judyta Wanicka
03.01.2020 11:20
Love Island: Marietta i Franek
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Marietta Fiedor i Franek Rumak z "Love Island. Wyspa Miłości" nie są już razem? Na Instagramie pojawiło się smutne wyznanie Franka na temat relacji z Mariettą. Islanders stwierdził, że nie rozmawiał z dziewczyną od świąt, a ich życie nie wygląda tak różowo jak na zdjęciach.

Marietta Fiedor i Franek Rumak to para znana z reality show "Love Island. Wyspa Miłości". Oboje wywołali skandal, uprawiając seks pod ostrzałem kamer. W finale zajęli drugie miejsce, przegrywając z Sylwią Madeńską i Mikołajem Jędruszczakiem. Po programie Marietta i Franek tworzyli, wydawałoby się, zgodny związek. Jednak ostatnie doniesienia sugerują, że między 23-letnią modelka z Gliwic i przystojnym ratownikiem zrodził się kryzys. Czyżby mieli podzielić los Oliwii i Maćka, których związek rozpadł się w listopadzie? 

Love Island: Maciek twierdzi, że Oliwia ma sponsora. "Nie jestem prostytutką!"

Love Island: Marietta i Franek nie są już razem?

Marietta i Franek spędzili święta oddzielnie. Potem Marietta dała do zrozumienia, że również sylwestra nie zamierza spędzać z ukochanym. Ja nie mam zamiaru siedzieć w domu - stwierdziła. Gdy Franek świętował 26. urodziny, Fiedor bawiła się ze swoimi znajomymi z dala od domu.

Zaniepokojeni internauci zaczęli wypytywać Franka o jego relacje z Mariettą. Wtedy Rumak przyznał, że w ich związku nie układa się najlepiej. Nie rozmawiał z Mariettą od świąt. 

Franku, nie chcę pisać tego na forum. Ale ta zawiść i złośliwość wynikają z tego, że ludzie (obserwatorzy) chcą wiedzieć, czy jesteś z Mariettą, czy też nie. Szukają oficjalnego potwierdzenia. Może trzeba dać im krótką, dosadną informację? - zasugerował ktoś z fanów.

Ja to wiem i rozumiem jak najbardziej - odparł Rumak. I wiesz, co byłoby najlepsze? Napisać im, że jest super, cukieraski i buziaczki, że się pokłóciliśmy i wszystko będzie dobrze, bo przecież miłość, bla bla bla... Ale ludzie nie kumają, że my sami ze sobą nie rozmawialiśmy od świąt i to, co ludzie chcą, to jedno, a jaka jest rzeczywistość, to drugie - wyznał Franek.

Jak było wszystko ładnie, pięknie to chwaliliście się tym ciągle, ale jak się dzieje coś nie tak, to w ogóle o tym nie mówicie. Sami pokazywaliście swoją prywatność, a teraz dziwisz się, że ludzie dopytują? - napisała zirytowana fanka.

Rumak nie zamierza jednak iść śladem Oliwii i Maćka i wywlekać prywatnych spraw w social mediach.

Mamy pokazywać, jak płaczemy? Robić dramy? Kłócić się przez Instagram? - odpowiedział fance. Sorry, ale ani ja, ani Mari nie mamy po 15 lat, żeby wyrzucać nasze złe emocje na Instagram. I jeszcze jedno - życie nie zawsze jest zerojedynkowe - napisał Rumak

Franek pożegnał się z Mariettą?

Mimo napiętych relacji Franek złożył Marietcie życzenia noworoczne. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że wpis brzmi jak pożegnanie.

Nauczyłaś mnie naprawdę wiele. Dziękuję Ci za to, że jesteś naprawdę dobrą i wartościową osobą! Masz świetnych przyjaciół i siostrę, która Cię kocha i wskoczyłaby w ogień. Dbaj o nich, bo to Twoja siła.

Dziękuję, że się pojawiłaś w moim życiu, bo jak wszyscy wiemy - nie wierzyłem, że będę w stanie wyjść z kobietą u boku z willi Love Island. Ty z niemożliwego zrobiłaś coś prawdziwego. Masz w sobie ogień. Rozwijaj skrzydła i leć wysoko ponad chmury. Nie oglądaj się, bo Ci, co chcą sprowadzić Cię na ziemię, nie są w stanie pojąć Twojej siły - napisał na Instagramie.

Franek jednak nie potwierdził wprost, czy jego związek z Mariettą to już przeszłość.

Zagłosuj

Czy Marietta i Franek pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw