Zamknij

Love Island: Marietta i Franek rozstali się. Wydali mocne oświadczenie

Patrycja Chudolińska
24.01.2020 13:29
Love Island
fot. Instagram/cancer_survivor_frank

Marietta i Franek z programu "Love Island" postanowili się rozstać. O swojej decyzji poinformowali na Instagramie. Para nie chce tworzyć zamieszania i prosi fanów o niekomentowanie sprawy.

Love Island: Marietta i Franek rozstali się

Marietta i Franek z "Love Island" poinformowali o rozstaniu. Fani są zaskoczeni decyzją pary. Do tej pory nic nie zwiastowało końca relacji.

Jak to się mówi, medialne piekło czas start [...] Jako osoba publiczna, wiadomo, z czego znana, z udziału w programie "Love Island", jestem troszkę nawet zobowiązana powiedzieć wam po prostu, że podjęłam decyzję o zakończeniu relacji z Frankiem. Jest to tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa, co się zadziało między nami. Nie mam zamiaru, jako dojrzała kobieta, bawić się w jakieś przepychanki internetowe, komentowanie. Powiedzcie mi, po co to wszystko? Ja słowa na Franka nie powiem żadnego złego i to jest sprawa tylko i wyłącznie między nami. Więc proszę, uszanujcie tylko jedną rzecz, nie piszcie bzdur. Czasami lepiej zachować coś dla siebie niż wypisywać bzdury w internecie - zdradziła Marietta w relacji na InstaStories.

Według słów Marietty to właśnie ona zerwała z Frankiem. Nie podała jednak przyczyny.

Marietta i Franek komentują rozstanie

Franek również postanowił skomentować rozstanie z Mariettą. Okazuje się, że ma podobne przemyślenia odnośnie komentowania końca relacji w mediach. Ma również nadzieję, że fani nie będą dopytywali o szczegóły ich sytuacji.

- I co? Ludzie byliby zadowoleni, bo byśmy napierdzielali na siebie, jeden na drugiego? Że Mari to, że ja tamto [...] Mam gdzieś, czego ludzie chcą. To, że jesteśmy osobami publicznymi, do niczego nie zobowiązuje [...] Karmienie się złą energią i hejt to nie jest to, na czym mi zależy najbardziej na tym profilu. Pokazywanie swojej racji też nie jest moim priorytetem [...] Jeżeli są państwo tutaj, żeby oglądać telenowelę, to polecam "Modę na sukces". Chyba dalej istnieje - powiedział na Instagramie uczestnik "Love Island".

Myślicie, że po rozstaniu faktycznie pozostaną w dobrych relacjach?

Zagłosuj

Oglądasz "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh