Zamknij

Love Island: Marietta i Franek uprawiali seks w programie? Wyznali, jaka jest prawda

Judyta Wanicka
16.10.2019 16:00
Marietta Fiedor i Franek Rumak z "Love Island"
fot. Instagram:@mariettafiedor

Marietta Fiedor i Franek Rumak z "Love Island. Wyspa miłości" wrócili już do kraju po niedzielnym finale. Okazuje się, że ich romans wcale nie skończył się z chwilą wyjścia z willi, a łóżkowe ekscesy w show tylko pomogły im scementować relację. Marietta i Franek zdradzili, co naprawdę wydarzyło się w Kryjówce.

Za nami finał pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości" w Polsacie. Zwyciężyli Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy podzielili się nagrodą w wysokości 100 tysięcy złotych. Jednak każdy, kto oglądał reality show nie ma wątpliwości, że najwięcej emocji dostarczyli widzom Marietta Fiedor i Franek Rumak. Przystojny ratownik wodny z USA i 22-letnia hostessa z Gliwic wywołali skandal uprawiając seks w obecności kamer. Po powrocie do Polski zdradzili, co naprawdę wydarzyło się między nimi w Kryjówce.

Marietta i Franek razem w Kryjówce. Co tam robili?

Tuż po przylocie do Polski zakochana para z "Wyspy miłości" udzieliła wywiadu, w którym m.in. opowiedzieli o swojej nocy w Kryjówce. W programie Marietta nie była zbyt wylewna. Za to po finale bez ogródek wyznała, że poszła do łóżka z Frankiem, by zacieśnić z nim relację.

Poznawaliśmy się tam jeszcze bardziej od strony intymnej niż zwykle - powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl i dodała, że nie wstydzili się baraszkować w obecności kamer.

Marietta sama zaproponowała Frankowi pójście do sekretnej sypialni. Ten nie protestował, choć wiedział o krążącym w domu fatum Krójowki. Pary, które spędziły w niej noc przeważnie zaraz się rozchodziły. 

Uważam, że mało mieliśmy takich testów programie, bo nawet nie zdążyliśmy się dobrze pokłócić. Mam nadzieję, że te testy jeszcze przyjdą, bo ja lubię rozwiązywać problemy - śmiał się z Mariettą. Dobrze sobie poradziliśmy z tą Kryjówką i to nas zbliżyło aniżeli oddaliło - powiedział w rozmowie z tabloidem. Na koniec zgodnie przyznali, że zgrali się w Kryjówce.

Marietta i Franek przyłapani na seksie w "Love Island"

Pierwszy seks Marietty i Franka w „Love Island” odbył się w obecności śpiących uczestników. Miłosne igraszki obudziły o 3.00 nad ranem Damiana. Uczestnik przyglądał się wszystkiemu z ukrycia.
Widziałem wszystko. Nastąpiła finalizacja – opowiadał następnego dnia. Tak patrzę, zerkam, cmoki, cmoki, cmoki. Mówię, ok, dobra, a potem tylko patrzę – noga w górze. Na początku było spokojnie, nabierało to tempa, a później widziałem już tylko, jak kołdra latała – emocjonował się Damian.

O kolejnych seks-igraszkach pary widzowie dowiedzieli się od Franka.

Seksik z rana był. No, w łóżku. Człowieku, chyba w 3 minuty doszedłem i to tak w slow – pochwalił się Franek. Mówię do niej: „Ale dziwnie, ale fajnie”, a ona: „No” – opowiadał koledze.  

RadioZET.pl/jw