Zamknij

Love Island: Marietta komentuje nowy związek Franka. Co o nim myśli?

Patrycja Chudolińska
13.02.2020 16:38
Marietta Love Island
fot. Instagram/@mariettafiedor

Marietta Rumak odniosła się do nowego związku swojego byłego, Franka Rumaka. Para poznała się w programie "Love Island. Wyspa Miłości", jednak ich drogi nieoczekiwanie się rozeszły. Co była ukochana myśli o obecnej dziewczynie Franka?

Franek Rumak ma nową dziewczynę

Franek Rumak związał się w programie "Love Island. Wyspa Miłości" z Mariettą Fiedor. Para wydawała się bardzo zgrana, jednak po zakończeniu show ich drogi nieoczekiwanie się rozeszły. Marietta i Franek poinformowali fanów o rozstaniu, a kilka tygodni później mężczyzna pokazał w mediach społecznościowych swoją nową dziewczynę.

Franek związał się z blondynką o imieniu Paulina. Widzowie "Love Island", którzy kibicowali jemu i Marietcie nie mogli uwierzyć, że tak szybko poznał kogoś nowego.

- Szybko się pocieszył. Brak słów. Nie był jej wart (...) Ewidentnie widać, że ten koleś to cwaniak - komentowali fani.

Love Island: Co Marietta myśli o nowym związku Franka?

Ostatnio Marietta na jednej z relacji na InstaStory odniosła się do nowego związku Franka Rumaka. Internauta zadał jej pytanie:

- Jak się czujesz, z tym że Franek ma nową dziewczynę?

Na odpowiedź uczestniczki "Love Island" nie trzeba było długo czekać. Postanowiła nie dzielić się zbytnio swoimi uczuciami.

- Znaczy, powiem tylko tyle, że ta konfiguracja jakoś nie była dla mnie ogromnym zaskoczeniem - zdradziła tajemniczo.

Przy okazji kolejnych pytań Marietta podkreśliła, że ostatnio częściej kieruje się rozumem niż sercem. Najwyraźniej rozterki uczuciowe wiele ją w minionych tygodniach nauczyły.

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh