Zamknij

Love Island: Marietta ma piękną siostrę. Angelika to jej wierna kopia

Judyta Wanicka
20.11.2019 15:40
Marietta Fiedor z "Love Island. Wyspa Miłości"
fot. Instagram:@mariettafiedor

Marietta Fiedor z „Love Island. Wyspa Miłości” pokazała młodszą siostrę. Angela Fiedor wygląda identycznie jak jej sławna siostra, a do tego jest równie radosna i szalona. Zdjęcia Marietty z siostrą zachwyciły internautów.

Marietta Fiedor była uczestniczką pierwszej polskiej edycji reality show „Love Island. Wyspa Miłości” emitowanego w Polsacie. 22-letnia modelka z Gliwic w willi związała się z Frankiem Rumakiem, przystojnym ratownikiem wodnym z USA. Oboje wywołali skandal, uprawiając seks pod ostrzałem kamer. W finale zajęli drugie miejsce, przegrywając jedynie z Sylwią i Mikołajem. Po „Love Island” Marietta zamieszkała z Frankiem i regularnie chwali się wspólnymi zdjęciami na Instagramie. Ostatnio, dla odmiany, pokazała fanom, jak wygląda jej młodsza siostra.

Marietta Fiedor z „Love Island” pokazała zdjęcia z siostrą

Siostra Marietty Fiedor ma na imię Angelika i jest od niej o 2 lata młodsza. Podobnie jak Mariettę pociąga ją szeroko pojęty lifestyle. Kocha modę, podróże, film i dobre jedzenie. Prowadzi bloga oraz Instagram, na których zamieszcza zdjęcia ze swoich dalekich wojaży. Angelika odwiedziła już m.in. Tajlandię, Malezję, Grecję i Hiszpanię. Angelika uwielbia być w ciągłym ruchu i jest tak samo szalona jak jej starsza siostra. Właśnie zdecydowała się przeprowadzić do Anglii. Przed wylotem wpadła pożegnać się z Mariettą.

Moja najukochańsza siostra przyjechała w odwiedziny! Siostry są bardzo odważne i spontaniczne więc nie zdziwiła mnie informacja o środowym wyjeździe Angeliki do Anglii. Trzymam za nią bardzo mocno kciuki, ale jako starsza siostra zawsze będę się martwić o mojego maluszka – napisała czule o siostrze Marietta.

Na zdjęciach natychmiast rzuca się w oczy uderzające podobieństwo Marietty i Angeliki. Obie wyglądają jak bliźniaczki, zresztą część fanów rzeczywiście pomyślała, że są w tym samym wieku. Angelika jest równie piękna jak Marietta. Nawet podobnie się ubiera i czesze oraz nosi takie same oprawki okularów.

Patrząc na to zdjęcie zastanawiam się, która jest która.

Jesteście identyczne.

Piękne siostry! 

RadioZET.pl/jw