Zamknij

Love Island: Marietta wypina nagie pośladki i zachęca do udziału w WOŚP. Fani zniesmaczeni

Judyta Wanicka
10.01.2020 16:27
Marietta Fiedor z "Love Island"
fot. Instagram:@mariettafiedor

Marietta Fiedor z "Love Island. Wyspa Miłości" wstawiła nagie zdjęcie i zachęciła fanów do wzięcia udziału w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Post gwiazdy "Love Island" wywołał niesmak wśród fanów. Gołym tyłkiem promujesz szczytny cel? Żenada - komentują.

Marietta Fiedor zdobyła popularność dzięki reality "Love Island. Wyspa Miłości" emitowanym w Polsacie. 23-letnia modelka z Gliwic była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show. W willi związała się z Frankiem Rumakiem, przystojnym ratownikiem wodnym z USA. Oboje wywołali skandal, uprawiając seks pod ostrzałem kamer. Po programie Marietta wróciła na Instagram w roli influencerki reklamującej kosmetyki i zabiegi medycyny estetycznej. Gwiazda "Love Island" postanowiła wykorzystać zdobytą w show popularność, by namówić fanów do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Love Island: Marietta Fiedor promuje WOŚP nagimi pośladkami

Na profilu Marietty pojawiło się niecodzienne zdjęcie, na którym gwiazda "Love Island" pozuje w bieliźnie, eksponując jędrne pośladki. Post dotyczy jednak aukcji WOŚP. Marietta zaoferowała trening pod okiem swojej ulubionej trenerki oraz spotkanie ze zwycięzcą licytacji.

Dobry wieczór misiaki! Jak wszyscy wiemy, wielkimi krokami zbliża się WOŚP! Chciałabym dołożyć swoją cegiełkę. W moim BIO znajduję się link odnośnie licytacji. Wystawiłam wspólny trening ze mną pod okiem mojej wspaniałej trenerki. Po treningu zapraszam oczywiście na pyszną kawę i pogaduszki - napisała.

Zdjęcie apetycznych pośladków Marietty miało zobrazować efekty ćwiczeń i pewnie zwiększyć zainteresowanie jej aukcją. Fani skupili się jednak na rozdźwięku między treścią posta a tym, co na zdjęciu. Promowanie szczytnego celu widokiem nagiej pupy uznali za niesmaczne.

Gołym tyłkiem promujesz szczytny cel? Żenada, sorry...

Mari, cel bardzo szlachetny, ale to zdjęcie, mimo iż jest ładne, nie pasuje...

Fota jak z pornola. Sorry, ale dramat.

Zirytowana krytyką Marietta usiłowała się bronić. 

Luuuuuuuudzie fota nawiązuje do treningów. A treść posta to treść posta! - tłumaczyła, ale internauci nie dali się przekonać.

WOŚP to WOŚP. Chwała Ci za pomoc, ale WOŚP głównie kojarzy się z dziećmi. A goła d*pa i dzieci to raczej w parze nie idą... Środków antykoncepcyjnych kobiety w ciąży też nie reklamują. No ni cholery spójności nie widzę. Sorry - czytamy w komentarzach. 

Zagłosuj

Widzisz coś niesmacznego w poście Marietty?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw