Zamknij

Love Island: Mężczyźni przebrani za kobiety udają poród. Fani zniesmaczeni [FOTO]

02.10.2020 14:35
Love Island
fot. Materiały prasowe

"Love Island. Wyspa miłości 2" to program, który wzbudza mnóstwo skrajnych emocji. W środowym odcinku uczestnicy dostali nietypowe zadanie. Panowie musieli założyć damskie stroje, ciążowy brzuszek, a następnie udawać poród. To zadanie zniesmaczyło widzów.

"Love Island. Wyspa miłości 2" również i tym razem wzbudza skrajne emocje wśród fanów. Tym razem wielbicieli programu podzieliło pewne zadanie. Panowie musieli założyć damskie stroje, ciążowy brzuszek oraz udawać poród. Mężczyźni mieli za zadanie jak najlepiej wczuć się w ciężarne kobiety.

"Dziś to wy poczujecie się jak kobieta. Żeby pokochać panie jeszcze bardziej, będziecie musieli być w ciąży. Zaskoczycie wyspiarki swoimi gabarytami, humorami i zachciankami" - czytamy w opisie zadania.

Love Island: Panowie przebrani za kobiety udają poród. Fani: "Żenada"

Uczestnicy otrzymali własne sukienki oraz sztuczny, ciążowy brzuch. Mężczyźni musieli jak najlepiej wczuć się w ciężarne panie, a następnie symulować poród. Jakby cała sytuacja była mało absurdalna, w programie pojawili się też uczestnicy z poprzedniej edycji - bliźniacy. Ci w strojach położonych odprowadzili "ciężarnych" mężczyzn na salę porodową. 

Nie wiadomo, jaki był cel tego zadania. Być może miało ono pokazać, co przeżywają kobiety w chwili, gdy rodzą dziecko. Wyszło jednak żenująco, co zresztą zauważyli też internauci. W mediach społecznościowych krytycznych komentarzy nie ma końca. "Dziś jest najgłupszy odcinek sezonu", "żenada', "festiwal żenady", poziom żenady sięgnął zenitu" - grzmią fani.

Love Island
fot. mat. prasowe POLSAT
Love Island
fot. mat. prasowe POLSAT

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl