Zamknij

Love Island: Monika i Paweł rozebrali się w sesji. Fani: „Ale ogień!”

Judyta Wanicka
18.11.2019 13:57
Love Island: Monika i Paweł
fot. Instagram:@pawel_love_island

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski z „Love Island” pozują do zdjęć w samej bieliźnie. Para ponownie rozebrała się przed obiektywem i pochwaliła się zmysłowymi zdjęciami na Instagramie. Półnaga sesja Moniki i Pawła z „Wyspy Miłości” rozemocjonowała fanów.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski byli jedną z par, która nie dostała się do finału „Love Island. Wyspa Miłości”. Związali się niedługo przed końcem show, lecz nie zdołali przekonać innych wyspiarzy, że ich związek to coś więcej niż wymuszony romans w celu zdobycia głównej nagrody. W szczerość ich relacji wątpiła nawet najlepsza koleżanka Moniki – Sylwia Madeńska, która również nominowała parę do opuszczenia willi. Ku zaskoczeniu wielu widzów Monika i Paweł nadal pozostają w związku, a zdjęcia na Instagramie pokazują, że ich relacja ma się całkiem nieźle. Para właśnie zamieściła kolejne zdjęcie w negliżu.

Love Island: Oliwia i Maciek rozstali się. To koniec słynnej pary z "Wyspy Miłości"

Love Island: Monika i Paweł prawie nago na zdjęciach

Monika i Paweł z „Wyspy Miłości” lubią prowokować na Instagramie i, podobnie jak Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, regularnie zamieszczają roznegliżowane zdjęcia. Po sesji w skórzanych kurtkach nałożonych na nagie ciała i fotce, na której Paweł pojawia się bez skrawka ubrania, para znowu rozebrała się przed obiektywem. Tym razem Monika i Paweł zmysłowo wyginają się w białej bieliźnie.

To zdjęcie mi się mega podoba. Cieszę się, że mam przy sobie takiego anioła – napisała zachwycony Paweł.

Cieszę się, że mamy już tyle wspólnych chwil za sobą a jeszcze więcej przed nami. Mordka mi się uśmiecha i na sercu ciepło robi, kiedy patrzę na nasze wspólne filmy i zdjęcia – wyznał Tyburski.

Na szczęście tym razem Paweł nie dał się sprowokować hejterom piszącym złośliwe komentarze na temat ciała Sylwii (ostatnio pół żartem pół serio namawiał Monikę, by powiększyła biust) i skupił się na komplementach. A tych nie brakowało.

Ale ogień!  pisali fani.

Super para. Młodzi i śliczni.

Cudowna sesja! Monia to grzech być taką piękną.

Para idealna, pasujecie do siebie jak nie wiem, aż milo popatrzeć. Od początku jestem z Wami. Oby tak dalej!

Love Island: Paweł Tyburski pozuje kompletnie nagi. Fani podziwiają jego męskość 

RadioZET.pl/jw