Zamknij

Love Island: Monika powiększyła piersi. Zdradziła, ile zapłaciła

13.09.2020 21:51
moniakej
fot. Instagram/@moniakej/screen

Love Island: Monika z pierwszej edycji show zdecydowała się na powiększenie piersi. Po operacji pokazała bliznę i zdradziła, ile zapłaciła. Kwota jest niemała.

"Love Island" to jeden z hitowych programów telewizji Polsat. Druga już edycja cieszy się olbrzymią popularnością, ale także i osoby, które wzięły udział w pierwszym sezonie, zdobyły wielu fanów. Wśród nich jest Monika, która razem z poznanym w programie Pawłem do dziś tworzy udany związek. Celebrytka zdecydowała się na powiększenie piersi. Od dawna nosiła się z tym zamiarem i wcale tego nie ukrywała.

Love Island: Monika już po operacji biustu

Operacja odbyła się na początku lipca. Już wtedy Monika poinformowała o tym na Instagramie i nie kryła radości z powiększonego biustu.

"Wpadłam dzisiaj do Katowic na wizytę kontrolną, w odpowiedzi na Wasze pytania - dziękuje, wszystko dobrze! Jestem sooooł happy, że trafiłam w ręce doktora, który wyczarował mi nowy biust (...). Dlaczego nadal ten temat jest wstydliwy i krępujący dla wielu osób, dla wielu kobiet? Obiecuję, że odpowiem na wszystkie pytania związane z operacją, przygotowaniami, kliniką, jak i rekonwalescencją" - napisała.

"Love Island" - kontrowersyjna zabawa w "Królową lodu" zszokowała widzów

I słowa dotrzymała, bo niedawno opisała cały zabieg i jego rezultaty ze szczegółami. Pokazała, jak wyglądają jej blizny, Zdradziła, jakiego typu ma implanty i oczywiście ujawniła, ile mniej więcej za to wszystko zapłaciła. Jak powiedziała, kwestia jest indywidualna.

"Cena to totalnie indywidualna sprawa. Zależy, jaki implant. Ja mam okrągły Xtra Mentor wysoki profil. 16-18k" - zdradziła.

Jak widać, cena jest spora, ale Monika od dawna planowała powiększenie biustu. Jest z tego bardzo zadowolona, a swojej radości wcześniej nie krył również jej chłopak, Paweł.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS