Zamknij

Love Island: Nowa uczestniczka na wyspie. Widzowie: "Godlewska w blond wersji"

23.09.2020 16:00
Love Island
fot. Love Island mat. prasowe

"Love Island" to jeden z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. W ostatnim odcinku widzowie mogli zaobserwować spore zawirowanie. Do ekipy dołączyła nowa uczestniczka - Niki.

Druga edycja "Love Island" od początku wzbudza wiele emocji. Z programem pożegnała się kontrowersyjna uczestniczka, Ada. Jej miejsce zastąpiła Alicja Kolasińska. Niki, bo tak wszyscy nazywają Alicję, ma 26 lat i jest piosenkarką. Wokalistka tworzy muzykę disco polo. Jak sama podkreśla, nie boi się spełniać marzeń i liczy na to, że na wyspie miłości uda jej się odnaleźć drugą połówkę.

- Jestem piosenkarką, tekściarką i początkującą kompozytorką. Mam bardzo silny temperament, jeszcze nie znalazłam osoby, która by mnie ujarzmiła (...) O swoją miłość zamierzam walczyć i żadna dziewczyna nie stanie mi na drodze - opowiedziała o sobie Niki.

Nowa uczestniczka nie przypadła do gustu widzom drugiej edycji "Love Island". Internauci wytykają stacji, że po raz kolejny w programie pojawia się dziewczyna, która "nie jest naturalna" i prawdopodobnie korzystała z zabiegów medycyny estetycznej.

Zobacz także: Love Island 2: Ada odchodzi z programu. Afera w show Polsatu [WIDEO]

Love Island: Widzowie oceniają nową uczestniczkę

Na instagramowym profilu "Love Island. Wyspa miłości" widzowie komentują urodę nowej uczestniczki. Ich zdaniem Nicki nie wnosi nic nowego do programu.

- Ale plastik. Serio nie ma normalnych, naturalnych dziewczyn?

- Dlaczego tyle sztucznych kobiet? To aż parzy w oczy.

- Wygląda jak Godlewska w blond wersji.

- Czy w niej jest cokolwiek naturalne?

- Czy naprawdę już nie ma naturalnych dziewczyn? - zastanawiają się internauci.

A jak wam podoba się uroda nowej uczestniczki?