Zamknij

Love Island: Oliwia i Maciek się rozstali. To koniec słynnej pary z „Wyspy Miłości”

Judyta Wanicka
18.11.2019 12:48
Love Island: Oliwia i Maciek
fot. Instagram:@miss0liwia

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk z „Love Island. Wyspa Miłości” się rozstali. To koniec słynnej pary z polsatowskiego reality show. Maciek potwierdził zakończenie związku z Oliwią na Instagramie. Jakie były oficjalne przyczyny rozstania Oliwi i Maćka z „Love Island”?

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk zajęli trzecie miejsce w finale „Love Island. Wyspa miłości”. W programie ich związek przeżywał sporo wzlotów i upadków, przez co widzowie nie dawali im większych szans na przetrwanie. Oliwii i Maćkowi udało się być ze sobą jeszcze przez kilka tygodni po wyjściu z willi. Niestety, mimo pozornego szczęścia, ich związek nie przetrwał próby czasy. Między Oliwią i Maćkiem ponownie doszło do rozstania, tym razem prawdopodobnie już ostatecznego.

Love Island: Oliwia i Maciek nie są już razem

Maciek Szewczyk z „Love Island” wyznał smutno, że jego związek z Oliwią dobiegł końca i nie ma szans, by wrócił do byłej ukochanej. Na Instastory pojawił się post, w którym Maciek potwierdził rozstanie z Oliwią.

Nie lubię czegoś udawać. Nie będę udawał, że między mną a Oliwią jest wszystko dobrze. Rozstaliśmy się kilka dni temu. Z czyjej winy? Może trochę bardziej z mojej, bo ciężko mi było pogodzić się z przeszłością i nie potrafiłem o tym spokojnie porozmawiać. Każde z nas poszło w swoja stronę i trzymam za nią kciuki! To wspaniała kobieta, ale nie byliśmy sobie pisani. Dlaczego Wam to mówię? Bo większość z Was jest tu dla nas a nie dla mnie. Chciałem być z Wami szczery. Biorę to na klatę i idę dalej – czytamy we wpisie Maćka. 

Podczas zabawy Q&A Maciek wyznał, że nadszedł moment, w którym postanowił zrezygnować z dalszej walki o związek z Oliwią.

Chciałem walczyć, ale czasami przychodzi taki moment, w którym trzeba odpuścić. Odpuścić z szacunku do drugiej osoby i jej zdania – wyznał.

Myślę, że Oliwka traktowała mnie od początku poważnie. Nie widzieliście na żywo tego, co było między nami. Po programie pokazała mi nie raz, że mega jej na mnie zależy – stwierdził Maciek.

Love Island: Oliwia Miśkiewicz komentuje rozstanie z Maćkiem

Związek Oliwii Miśkiewicz i Macieja Szewczyka już w „Love Island” przebiegał bardzo burzliwie. Po programie niewiele się zmieniło, mimo że na Instagramie para pozowała cała w skowronkach. Relacja Oliwii i Maćka przypomina wzajemną szarpaninę, dlatego dziewczyna Maćka bez wahania przystała na decyzję o rozstaniu.

Miłość nie polega na ciągłym ranieniu się i przebaczaniu, jak to było w naszym przypadku. Czasami w złości ludzie robią i mówią rzeczy, od których nie ma powrotu... I z każdą taką sytuacją człowiek traci szacunek do siebie i partnera jeszcze bardziej – wyznała na Instagramie.

Rozstanie nie przekreśliło jednak znajomości Oliwii i Maćka. Oboje deklarują, że nadal będą utrzymywać ze sobą kontakt.

Tym wszystkim, którzy komentują, że miłość szybko się skończyła, wyjaśnię tylko, że czasami dalej się bardzo kocha, a związek niestety się kończy. Nie życzę tego nikomu, nawet najgorszemu wrogowi, bo to boli najbardziej – napisała Oliwia.

Maciek chętnie pojawiłby się na urodzinach Oliwii, gdyby dostała od niej zaproszenie. Niestety jego ex nadal nie dała mu swojego londyńskiego adresu...

Love Island: Maciek i Oliwia – dlaczego się rozstali?

Kryzys w związku Oliwii i Maćka z „Love Island” nasilił się zaraz po programie, gdy Oliwia wróciła do Londynu, a Maciej do rodzinnej Legnicy. Wkrótce życie w rozjazdach doprowadziło do nieporozumień. Burzliwe nastroje przeniosły się nawet na Instagram, gdzie fani byli świadkami niecenzuralnych wypowiedzi Maćka na temat zachowania Oliwii.
Przez miłość mogłaś być rozdarta między Polską a Londynem czy Stanami za jakiś czas. Ja już się nie dam w ch*ja robić – napisał.
Niech się ogarnie, bo jak cierpliwa jestem, tak już nie daję rady – wzdychała przed fanami Oliwia.
Dzień później Maciek zamieścił wspólne zdjęcie z ukochaną i wyznał jej miłość. Część internautów wyczuło w tym jednak desperacką próbę ratowania podupadającej relacji. I nie mylili się. Wkrótce z profili obojga zniknęły wspólne zdjęcia, a Maciek usunął z opisu link do profilu Oliwii. Gdy Oliwia przyleciała z wizytą do Polski, na Instagramie znowu zrobiło się romantycznie. Niestety ponownie tylko na chwilę. Wszystko wskazuje na to, że parze nie udało się dojść do porozumienia w kwestii wspólnego miejsca zamieszkania.

Zaraz po wyjściu z „Wyspy Miłości” Oliwia wyznała, że chciałaby wrócić na stałe do Polski i zamieszkać z Maćkiem. Zaznaczyła jednak, że porzuci Londyn tylko wtedy, gdy otrzyma w Polsce atrakcyjne propozycje zawodowe. Maciej, który z zawodu jest programistą maszyn, również uzależnia przeprowadzkę od ciekawych ofert współpracy. Myślał nawet o opuszczeniu Legnicy i zamieszkaniu w Warszawie – mekce polskiego show-biznesu. Niestety żadne z byłych uczestników „Love Island” nie zająknęło się, że chciałoby się przeprowadzić ze względu na łączące ich uczucie.

RadioZET.pl/jw