Zamknij

Love Island: gwiazda programu nago na Instagramie. Odsłoniła wszystko [FOTO]

Maciej Friedrich
12.03.2020 10:40
Love Island: gwiazda programu nago na Instagramie. Odsłoniła wszystko [FOTO]
fot. Instagram:@miss0liwia

Oliwia Miśkiewicz, jedna z uczestniczek kontrowersyjnego show "Love Island" opublikowała w sieci nowe, bardzo odważne zdjęcie. Fani nie kryli zachwytu nad fotografią, na której możemy podziwiać Oliwię nago.

"Love Island" był programem, który wzbudził niemałe kontrowersje. Randkowe show, w którym uczestnicy łączyli się w pary, miał oddanych fanów, ale też spotkał z głosami krytyki. Zarzucano mu między innymi promowanie seksizmu i epatowanie nagością i seksem. Nie zmieniło to faktu, że przygody pań i panów na rajskiej wyspie cieszyły się zainteresowaniem, a wielu uczestnikom pomogły trafić do show-biznesu.

Zwycięzców "Love Island", Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka, możemy oglądać w "Tańcu z gwiazdami". Dużą popularnością cieszy się także finalistka programu Oliwia Miśkiewicz. Po zakończeniu show wrosła liczba osób, które obserwują modelkę na Instagramie. Obecnie Oliwia może pochwalić się już ponad 160 tysiącami użytkowników.

Love Island: Oliwia Miśkiewicz nago na Instagramie

Na profilu Oliwii Miśkiewicz na Instagramie można oglądać zdjęcia finalistki "Love Island" w rozmaitych stylizacjach. Wśród nich nie brakuje fotografii, na których Oliwia pozuje w strojach kąpielowych lub bieliźnie, a nawet topless. Jednak tym razem Miśkiewicz zdecydowała się odsłonić wszystko. Na najnowszym zdjęciu pozuje całkiem naga, wyginając się na podłodze.

Internauci nie kryli zachwytu nad urodą i figurą gwiazdy "Love Island". W komentarzach pojawiły się jednak głosy, że Oliwia zbyt ostentacyjnie pokazuje ciało.

- Zastanawia mnie tylko, co zostawiasz dla swojego ewentualnego, przyszłego mężczyzny skoro Twoje nagie ciało może oglądać cały świat. Zdjęcie pięknie, ale chyba niekoniecznie na Instagram. Takie mamy czasy, że ludzie obnażają się ze wszystkim.

- Piękne zdjęcie, piękna kobieta. Dlaczego wciąż, gdy ktoś wstawi takie zdjęcie, pojawia się tyle głupich komentarzy? Ja osobiście zdrowo zazdroszczę Ci takiego ciała, a przede wszystkim samozaparcia (że też do takiego stanu doszłaś swoją ciężką pracą)! - czytamy.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Love Island"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF