Zamknij

Love Island: Oliwia była z Maćkiem kochając innego? W Londynie czeka na nią Artur

Judyta Wanicka
23.12.2019 15:28
Oliwia i Maciek z "Love Island"
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Oliwia i Maciek z "Love Island. Wyspa Miłości" nie są już razem. Maciek ujawnił, że powodem ich rozstania był partner Oliwii z Londynu, z którym modelkę wciąż łączy uczuciowa więź. On jest w niej dalej zakochany i chciał nam namieszać - wyznał Maciek. 

Love Island: Maciek i Oliwia rozstali się przez innego mężczyznę?

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk z "Love Island" w listopadzie zakończyli swój związek. Oficjalną przyczyną rozstania były ciągłe nieporozumienia. Jednak w jednej z ostatnich relacji na Instastory Maciek zdradził, że na drodze do ich szczęścia stanął partner Oliwii z Londynu. Według islandersa, mężczyzna miał być sponsorem 26-letniej modelki. Oliwa zaprzeczyła, że była czyjąkolwiek utrzymanką. Przed świętami Maciek postanowił oficjalnie przeprosić Oliwię za niewybredny komentarz. 

Czasu nie cofnę, ale przeprosiłem, że dałem się zmanipulować Arturowi. On jest w niej dalej zakochany i chciał nam namieszać. Wiedział, jak to się skończy i myślał, że Oli wróci wtedy do UK. Fakt faktem, Oli też nie o wszystkim mi powiedziała, ale źródłem całego zamieszania był odrzucony, zakochany Artur.

Was też przepraszam za to kino na Insta. Klasa - kiedy masz dużo do powiedzenia, a wolisz milczeć. Przyznaję, trochę jej zabrakło - zrehabilitował się Maciek.

Maciek z "Love Island" stwierdził, że Oliwia ma sponsora 

Maciek Szewczyk z "Wyspy Miłości" wyjawił w relacji na Instastory, że Oliwia ma bogatego sponsora. Islanders stwierdził, że będąc z modelką w związku, otrzymał wiadomość od niejakiego Artura. Przyjaciel dziewczyny miał wyrazić niezadowolenie z faktu, że Oliwia bawi się na jego koszt z nowym chłopakiem.

Wybaczcie, że dodaję zdjęcia z pobytu z Warszawy, ale napisał do mnie Artur z Londynu. Ten wiekowy przyjaciel Oliwii. Napisał, że bawię się w Warszawie za jego pieniądze, i że dziękuje mi za pomoc Oliwii w przeprowadzce. Teraz już wiem, dlaczego Oliwia powiedziała, że chce spróbować od nowa, ale żeby ludzie nie wiedzieli o tym... Napisał, że ukróci jej gotówkę za to, że wysłała mu te zdjęcia z hotelu. Nie wiem już, co o tym myśleć. Wierzyć mu? Chciała, żebyśmy się spotkali po cichu, żeby on nie wiedział. Bo pieniążki zabierze. Ojej... - drwił Maciek. 

Była dziewczyna Maćka kategorycznie zaprzeczyła, że związała się z kimś dla pieniędzy. Związek z Szewczykiem określiła jako toksyczny i patologiczny.

Love Island: Maciek twierdzi, że Oliwia ma sponsora. "Nie jestem prostytutką!"

Zagłosuj

Wierzyłeś w to, że związek Oliwii i Maćka przetrwa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw