Zamknij

Love Island: Oliwia i Maciek mają kryzys? Doszło do ostrej wymiany zdań na Instagramie

Judyta Wanicka
29.10.2019 14:13
Oliwia i Maciek z "Love Island"
fot. Instagram:@szewcowaty

Oliwia i Maciek z „Love Island. Wyspa miłości” są bliscy rozstania? Para znowu się pokłóciła, a upust swoim emocjom dała w komentarzach na Instagramie. Maćkowi puściły nerwy, gdy Oliwia zasugerowała mu, by się wreszcie ogarnął. Poleciały przekleństwa.

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk byli parą z najdłuższym stażem w „Love island”. W programie ich związek przeżywał sporo wzlotów i upadków, lecz mimo to ciągle dawali sobie kolejne szanse. Wielu widzów uważało, że ich relacja rozpadnie się przed końcem programu, ale im udało im się dotrzeć do finału. Po wyjściu z willi nadal są razem. Trudno jednak powiedzieć, że są nierozłączni. Oliwia wróciła do Londynu, gdzie mieszka i pracuje jako modelka, a Maciek pojechał do rodzinnej Legnicy. Życie w rozjazdach prowadzi do nieporozumień. Ostatnia kłótnia przeniosła na Instagram. Fani byli świadkami, jak Maciek ostro komentuje zachowanie Oliwii. Pojawiły się nawet podejrzenia, że para właśnie się rozeszła. 

Love Island: Oliwia i Maciek się rozstali?

Pod postem ostatnim postem Oliwii, w którym zamieściła pikantne zdjęcie z łóżka, fani zaczęli pytać, co się dzieje z Maćkiem. Z wypowiedzi Oliwii można było wyczuć, że nad jej związkiem zawisły ciemne chmury.
Niech się ogarnie, bo jak cierpliwa jestem, tak już nie daję rady – odpowiedziała na jeden z komentarzy Oliwia.

Fani uczestniczki natychmiast oznaczyli Maćka komentarzu. Ten odpowiedział krótko, używając niecenzuralnych słów.

Przez miłość mogłaś być rozdarta między Polską a Londynem czy Stanami za jakiś czas – napisał. Ja już się nie dam w ch*ja robić – dodał.

Gdy internauci zaczęli zawracać mu uwagę, że wypowiada się bez kultury, usunął wpis i wytłumaczył, że poniosło go z zazdrości.

Zazdrosny byłem i mnie zlinczowali, to cały sekret – wyjaśnił.

Ale to nie wystarczyło obserwatorom, którzy przenieśli atak na jego profil.

Oliwia dała taki cudowny wpis pod zdjęciem. Ewidentnie jej smutno że jest tak daleko od ukochanego, a Ty Maciek z takimi komentarzami wjechałeś...  Szok trochę. Dałeś się wciągnąć w jakąś dziecinadę z fikcyjnego konta, które można założyć w 5 minut. A co po tym wszystkim Oliwia? Dalej kocha i stoi za Tobą murem. To Już chyba kolejna lekcja. Ile ich jeszcze potrzebujesz? – napisała zawiedziona fanka.

Maciek, cała Polska była świadkiem Twoich scen zazdrości. Żadna szanująca się kobieta nie pozwoli się tak traktować. Jako obserwator mam wrażenie że chciałbyś zamknąć Oliwię w złotej klatce. Więcej zaufania Ci życzę. I z całego serca Wam kibicuję – padło w komentarzach.

Maciek obiecał wyłożyć genezę nieporozumień z Oliwią u siebie na profilu. Widocznie problem jest bardzo złożony, bo post do tej pory się nie pojawił.

Oliwia z „Wyspy miłości” przeprowadzi się do Maćka?

Magazyn „Party” zapytał Oliwię, czy planuje przeprowadzkę do Polski i układanie sobie życia u boku partnera w Legnicy?

Bardzo chciałabym się za parę miesięcy przeprowadzić już na stałe do Polski i mieszkać z Maćkiem. Wszystko zależy od propozycji zawodowych, a póki co, będziemy latać do siebie jak najczęściej się da – powiedziała gwiazda „Love Island”.
Układa nam się lepiej niż w programie. Jak to my i nasze osobowości: dalej się czasami kłócimy, ale potem zaraz godzimy. Nasze rodziny i najbliżsi nam bardzo kibicują – wyznała w rozmowie z „Party”.

RadioZET.pl/jw