Zamknij

Love Island: Oliwia i Maciek rozstali się? Usunęli wspólne zdjęcia

Judyta Wanicka
08.11.2019 18:53
Oliwia i Maciej z "Love Island. Wyspa miłości"
fot. Instagram:@loveislandwyspamilosci

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk z "Love Island. Wyspa Miłości" rozstali się? Oboje pozbyli się z Instagrama wspólnych zdjęć. Wiele sugeruje odpowiedź Oliwii na pytanie fanów, czy spotka się z Maćkiem po przylocie do Polski. Raczej nie tak witają się stęsknieni zakochani... 

Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk zajęli trzecie miejsce w finale „Love Island. Wyspa miłości”. W programie ich związek przeżywał sporo wzlotów i upadków, przez co widzowie nie dawali im większych szans na przetrwanie. Ale para udowodniła, że mimo burz potrafi być razem i przez kilka tygodni po finale chwaliła się swoim związkiem na Instagramie. Niestety wiele wskazuje na to, że szczęśliwe fotki w sieci nie miały za wiele wspólnego z rzeczywistością. Oliwia i Maciek znowu się pokłócili i chyba tym razem zdecydowali, że dalsze bycie ze sobą nie ma sensu. Z ich profili zniknęły już wspólne zdjęcia. 

Love Island: Oliwia i Maciej nie są już razem? 

Kryzys w związku Oliwii i Maćka z "Love Island" nasilił się zaraz po programie, gdy Oliwia wróciła do Londynu, a Maciej do rodzinnej Legnicy. Życie w rozjazdach doprowadziło do nieporozumień. Burzliwe nastroje przeniosły się nawet na Instagram, gdzie fani byli świadkami niecenzuralnych wypowiedzi Maćka na temat zachowania Oliwii.

Przez miłość mogłaś być rozdarta między Polską a Londynem czy Stanami za jakiś czas. Ja już się nie dam w ch*ja robić – napisał

Niech się ogarnie, bo jak cierpliwa jestem, tak już nie daję rady - wzdychała przed fanami Oliwia.

Nie minął dzień, a na profilu Maćka pojawiło się wspólne zdjęcie z ukochaną okraszone romantycznym wyznaniem miłości. Część internautów wyczuło w tym jednak desperacką próbę ratowania podupadającej relacji. I najwyraźniej mieli rację. Wszystkie znaki na Instagrmie wskazują, że Oliwia i Maciej nie są już razem. Z ich profili zniknęły już wspólne zdjęcia, a Maciek usunął z opisu link do profilu dziewczyny. Na pytania internautów reagował dość nerwowo.

Zostawcie sobie te wszystkie pytania, które mi wysyłacie w wiadomościach prywatnych. Możecie je zadawać, jak będę robił live'a. I proszę, nie bawcie się w reżyserów mojego życia i związku. Chętnie z Wami porozmawiam, ale jak będziecie mi pisać co, jak i kiedy mam robić, niestety będę blokował takie osoby. Mam swój rozum i swoje życie. Dostaję od Was setki, ciągłe czytanie o tym, co mam robić, jest męczące. Wybaczcie - napisał. 

Maciek liczył, że wyjaśni sobie wszystko z Oliwią w Warszawie, gdzie wczoraj wylądowała modelka. Ale do końca nie było pewne, czy Oliwia miała ochotę zobaczyć się z chłopakiem tak samo jak on z nią. Zapytana przez jedną z fanek, czy spotka się Maćkiem, odparła sucho: Może. 

Zaraz po wyjściu z programu Oliwia wyznała, że chciałaby wrócić na stałe do Polski i zamieszkać z Maćkiem. Zaznaczyła jednak, że porzuci Londyn tylko wtedy, gdy otrzyma w Polsce atrakcyjne propozycje zawodowe. Maciej, który z zawodu jest programistą maszyn, również uzależnia przeprowadzkę od ciekawych ofert współpracy. Myślał nawet o opuszczeniu Legnicy i zamieszkaniu w Warszawie – mekce polskiego show-biznesu. Szkoda, że żadne z byłych uczestników "Love Island" nie chciało przeprowadzić z potrzeby serca. 

Love Island: Sylwia i Mikołaj nago w łóżku. Fani mają dość: „Przestańcie udawać. Wasz związek to ustawka”

RadioZET.pl/jw